Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Polishcele, najlepszy cope na brzydki ryj?

  • Thread starter matkaboskaNEETowska
  • Start date
matkaboskaNEETowska

matkaboskaNEETowska

war, war never changes
Joined
Jul 1, 2024
Posts
26
Jak w tytule, nie dość, że jestem niski to Bóg pokarał ryjem, jakiego matce ciężko kochać
 
w polsce to pewnie być białym murzynem w IT, zarabiać 15k i chodzić na dziwki
 
w polsce to pewnie być białym murzynem w IT, zarabiać 15k i chodzić na dziwki
Średnio mi się widzi dostać wenere, na IT za późno, to chyba koniec
 
Otóż spieszę z odpowiedzią

Nie ma, chyba, że legendarny programista15k i zostanie totalnym materialistą to i kołpy będą się zgadzały (np. ja bym zbierał instrumenty muzyczne i fotograficzne oraz przedmioty historyczne)
 
np. ja bym zbierał instrumenty muzyczne i fotograficzne oraz przedmioty historyczne
rel w chuj, jak bym mial kase to bym tyle jakis itemkow nakupowal zeby moje mieszkanie wygladalo jak te mieszkania randomowego dziadka z filmow przygodowych ktory okazal sie byc podroznikiem i enjoyerem wszystkiego co swiat stworzyl. jakies globusy, mapy, modele statkow, szable, zbroje, sciana ksiazek itd
 
rel w chuj, jak bym mial kase to bym tyle jakis itemkow nakupowal zeby moje mieszkanie wygladalo jak te mieszkania randomowego dziadka z filmow przygodowych ktory okazal sie byc podroznikiem i enjoyerem wszystkiego co swiat stworzyl. jakies globusy, mapy, modele statkow, szable, zbroje, sciana ksiazek itd
Jak najbardziej, może i żadna k0bieta nie chciała za życia, ale przynajmniej miałbym o czym opowiadać.

I tutaj leżałby korzeń czarnej pigułki. Są ludzie, którzy opowiadają tylko o codziennym życiu i mają w chuj atencji i poszanowania, są i ludzie, którzy sporo wiedzą i potrafią, sporo widzieli, lecz tamci go zakrzyczą i zdeklasują czy to swoim wyglądem oraz swoją próżnością i obłudą mądrości (w sumie 99% k0biet i prawie połowa mężczyzn)
 
rel w chuj, jak bym mial kase to bym tyle jakis itemkow nakupowal zeby moje mieszkanie wygladalo jak te mieszkania randomowego dziadka z filmow przygodowych ktory okazal sie byc podroznikiem i enjoyerem wszystkiego co swiat stworzyl. jakies globusy, mapy, modele statkow, szable, zbroje, sciana ksiazek itd
a ja nie jestem za tym
bo pamiętam jak jebani turbopatryjoci spalili jakiemuś chłopowi mieszkanie przez to że raca/petarda która miała spalić/zniszczyć flagę homosiów zawieszona na balkonie chyba kiegośik j00lczyska spadła/wpadła akurat do mieszkania chłopa co miał kolekcję dzieł witkacego
 
Jak najbardziej, może i żadna k0bieta nie chciała za życia, ale przynajmniej miałbym o czym opowiadać.

I tutaj leżałby korzeń czarnej pigułki. Są ludzie, którzy opowiadają tylko o codziennym życiu i mają w chuj atencji i poszanowania, są i ludzie, którzy sporo wiedzą i potrafią, sporo widzieli, lecz tamci go zakrzyczą i zdeklasują czy to swoim wyglądem oraz swoją próżnością i obłudą mądrości (w sumie 99% k0biet i prawie połowa mężczyzn)
rel, ten uczuć, gdy 1 chłop wkurwił badaniami normików tym, czy to ludzkość jest głównym czynnikiem globalnego ocieplenia
 

Similar threads

matkaboskaNEETowska
Replies
7
Views
355
randombrucetv
randombrucetv
SecularNeo-Khazar
Replies
1
Views
280
Intellau_Celistic
Intellau_Celistic
needsolution
Replies
956
Views
35K
I used to wake up
I used to wake up

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top