Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Kızlar tarafından kandırılmak

tuliplover

tuliplover

Greycel
Lisede aşık olduğum kız tarafından nasıl kandırıldığımı anlatmak istiyorum. Aslında o kandırmadı tam ben kendimi kandırdım. Kız sessiz birisiydi ve sınıftaki birkaç kız dışında insanlar ile konuşan birisi değildi, en çok bu özelliğinden hoşlanmıştım. Sonradan gerçek hayatta konuşmaktan utandığım için Instagram'dan istek attım ve kabul etti. Sonradan bir gün cesaret edip yazdım fakat çok kısa cevaplar ile geçiştirdi ben de farklı bir yol arama kararı alıp daha yazmadım. Ardından bazı sebeplerden dolayı Instagram'dan banlandım ve yeni hesap açtım ve hemen kıza istek attım ama kabul etmedi isteğimi. Sonradan biraz zorlayınca beni engelledi, belki basit bir engeldi ona göre ama sinir ve üzüntüden kendimi kaybettim adeta. Sonradan bu kız ile sınıflarımız ayrıldı bir süre sonra sırf bu kız için onun olduğu yere geçtim. Fakat bir baktım yanında bir diğer kız ile sınıfın CHAD'leri ile gülüyor ve sohbet ediyor. Ben konuşmaya çalıştığımda ise yüzüme bile bakmıyor cevap vermiyor. Ben sosyal bir kız değil diye benimle Instagram'dan konuşmadı sanmıştım ama meğerse yakışıklı değilmişim diye ilgilenmiyormuş. Konuştuğu CHAD'lerin çoğu uzun boylu, renkli gözlü insanlar. Benim ise gözüm bok renginde boyum ise vasat seviyede. CHAD'lerin hepsinin çenesi ve yüzü kalıplı benim ise çenem boynuma yapışacak artık. Nefretten olduğum yerde titriyordum sınıfta, bu kadar duygu ise midemi bulandırıyordu her ders tuvalet izni alıyordum. Acaba annem sarı saçlı, beyaz tenli, renkli gözlü yani o CHAD'ler gibi birisi olmasına rağmen Zagros piçi, esmer babam ile evlenmese ve daha düzgün birisi ile evlense acaba beni sever miydi bu kız? Kız da renkli gözlü, beyaz tenli çok güzel bir kız. Bana yaptığı her kötü davranışta kalbim acıyor. Dayanamıyorum artık.

Lisede aşık olduğum kız tarafından nasıl kandırıldığımı anlatmak istiyorum. Aslında o kandırmadı tam ben kendimi kandırdım. Kız sessiz birisiydi ve sınıftaki birkaç kız dışında insanlar ile konuşan birisi değildi, en çok bu özelliğinden hoşlanmıştım. Sonradan gerçek hayatta konuşmaktan utandığım için Instagram'dan istek attım ve kabul etti. Sonradan bir gün cesaret edip yazdım fakat çok kısa cevaplar ile geçiştirdi ben de farklı bir yol arama kararı alıp daha yazmadım. Ardından bazı sebeplerden dolayı Instagram'dan banlandım ve yeni hesap açtım ve hemen kıza istek attım ama kabul etmedi isteğimi. Sonradan biraz zorlayınca beni engelledi, belki basit bir engeldi ona göre ama sinir ve üzüntüden kendimi kaybettim adeta. Sonradan bu kız ile sınıflarımız ayrıldı bir süre sonra sırf bu kız için onun olduğu yere geçtim. Fakat bir baktım yanında bir diğer kız ile sınıfın CHAD'leri ile gülüyor ve sohbet ediyor. Ben konuşmaya çalıştığımda ise yüzüme bile bakmıyor cevap vermiyor. Ben sosyal bir kız değil diye benimle Instagram'dan konuşmadı sanmıştım ama meğerse yakışıklı değilmişim diye ilgilenmiyormuş. Konuştuğu CHAD'lerin çoğu uzun boylu, renkli gözlü insanlar. Benim ise gözüm bok renginde boyum ise vasat seviyede. CHAD'lerin hepsinin çenesi ve yüzü kalıplı benim ise çenem boynuma yapışacak artık. Nefretten olduğum yerde titriyordum sınıfta, bu kadar duygu ise midemi bulandırıyordu her ders tuvalet izni alıyordum. Acaba annem sarı saçlı, beyaz tenli, renkli gözlü yani o CHAD'ler gibi birisi olmasına rağmen Zagros piçi, esmer babam ile evlenmese ve daha düzgün birisi ile evlense acaba beni sever miydi bu kız? Kız da renkli gözlü, beyaz tenli çok güzel bir kız. Bana yaptığı her kötü davranışta kalbim acıyor. Dayanamıyorum artık.
Bence üzülmene hiç gerek yok birlikte olsaydınız bile seni beyaz uzun boylu framemaxxed CHADlerle aldatabilirdi. hipergami böyle bir şey işte kızlar hep chadleri ister ve alt sınıf manletler, truceller...vb. incel olarak kalır.

Bence üzülmene hiç gerek yok birlikte olsaydınız bile seni beyaz uzun boylu framemaxxed CHADlerle aldatabilirdi. hipergami böyle bir şey işte kızlar hep chadleri ister ve alt sınıf manletler, truceller...vb. incel olarak kalır.
Artık pes ettim gibi zaten, son 4 ay verdim kendime. Eğer gene hayatım iyiye gitmezse ropemaxxing yoluna gideceğim ben.

Tamam qardaş tamam. Necesən?
62916.jpg

Ortada kandırma falan yok, kız siktiri çekmiş sadece.

Evet yazmıştım, kandırmadan kastım ben ve sınıftaki diğer erkekler yakışıklı değil diye kimse ile konuşmazken yeni sınıfında CHAD bombardımanına tutulunca eski sınıfındaki kız arkadaşlarını bile unutması. Ve bana son derece kaba davranması. Aslında bakınca bunlar da kandırma değil. Bilmiyorum yazarken çok duygusaldım.

Last edited:
Evet yazmıştım, kandırmadan kastım ben ve sınıftaki diğer erkekler yakışıklı değil diye kimse ile konuşmazken yeni sınıfında CHAD bombardımanına tutulunca eski sınıfındaki kız arkadaşlarını bile unutması. Ve bana son derece kaba davranması. Aslında bakınca bunlarda kandırma değil. Bilmiyorum yazarken çok duygusaldım.
Kızlar yalnızca yakışıklı / uzun boylu erkeklere cinsel arzu duyar, toplum erkek çocuklarına saçma sapan fikirler veriyor.

Neyse işte inşallah yakında afganlar ülkeyi doldurur da, bizde de kadın hakları yok olur ve kadınlar evlere hapsedilir

Kız indirekt olarak kandırdı
toplum erkek çocuklarına saçma sapan fikirler veriyor.
Aslında toplum bizi kandırdı. Erkek kız ile konuşur sonra ilişkiye girerler bu kadar basit diye. Filmler diziler ve hatta direk ailelerin anlattıkları. Sonra sanarsın senin gibi içine kapanık bir kız senin gibi düşünüyor senin gibi birisini arzuluyor. Kızlar ile erkeklerin eşit olduğu yalanı ile çocukluğumuzda hayal kurduk ama acı gerçekleri sonradan öğrendik. Kız kız olduğu için en iyisini isteyebilir ve alır da.

İçine kapanık kıza talip olan erkek uzun boylu renkli gözlü chad.
İçine kapanık erkeğe talip olan kız... kendi elini sikebilirsin

Bunu yazmamın sebebi lisedeyken ben de aynı şeyi yaşadım. Aynı şekilde ben de kandırıldım.