Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

bok çukuru hayatıma boklu bir adım daha atıyorum, selamlar

N

northhhh

Greycel
bi iceberg videosundan gördüm incel wiki diye bi şeyi, ordan gördüm burayı, dedim belki ben gibiler vardır. doomposter agaların doompostuna doompost katmaya geldim. degenliğin dibine adım adım koşuyorum, bi incel forumun tekine girmediğim kalmıştı sdkfjlsdf
keşke etrafımdaki herhangi biri olabilsem, ya da keşke ben gibi birini bulabilsem diye düşünüyorum hep, hayat bok gibi ama demeye hakkım varmış gibi hissedemiyorum çünkü kiminin "keşke o şartlarda olsam da hayatımı düzeltsem" diyebileceği durumdayımdır belki, ama gerizekalılıkta, beceriksizlikte zirvede, degenin tekiyim ne yazık ki. ortaokul sonlarında ve lisede falan "olsun ya ingilizcem var hehe" diye geziyordum, meğer türklerin ingilizce ortalamasından haberim yokmuş. genel ortalamada ingilizcemde de bi özellik yok. her gün oturup oyun oynuyorum, video izliyorum, hiçbir şey yapmıyorum. hayatımın tek ascend fırsatını kaçırdım bi kaç hafta önce, 4 günlüğüne başka şehirdeki kız bi arkadaş beni çağırmıştı kalmaya, bi daha birinde kalmamaya yemin ettim. salak hissetmek benim için normal, ama 96 saatin her saniyesinde yaptığım ve yapabileceğim her şeyin salakça ya da saçma olduğunu hiç hissetmemiştim. 4 gün boyunca oturup telefonda "günlük" tuttum sadece.
ne yazayım bilmiyorum..üyeliğim kabul edilene kadar aklımdaki her şey gitti. bu da saçma aslında, niye bunu yaptığımı bilmiyorum

Siktir et dostum, yankı odamıza hoş geldin. Burada bizimle beraber bataklıkta boğulurken başarılar.