Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Zašto su balkanci toliko visoki? 2024

Imate ruse i kineze da vas podrzavaju.
Ma boli njih kurac. Kinezi nas koristaju kao autoput i otvaraju fabrike gde radis 12 sati non stop pa moras pelene da nosis. A rusi su nas prodali za krim.
 
Al pametno od tvojih sto su se iscupali odavde na vreme. I ovde je hipergamija jebena pogotovo za visinu, al tamo bar se bolje zivi.
ma nije lose, ali ne znam brate. Ipak je dole bolje, iskreno, ako možeš nekako zaradit stabilnih 1.5-2k eura mjesečno. Nije vrijedan stress ovdje, nemas familiju nih community. Starci ipak više vole biti dole. Vec su 6 mjeseci dole, i ja picim petkom za Makarskoj. starci vise ne rade, ali dobivaju mjesečno 2k od države. Tata ima reumatoidni artritis, a mater je psihički stradala od rata :lul:
 
Last edited:
ma nije lose, ali ne znam brate. Ipak je dole bolje, iskreno, ako možeš nekako zaradit stabilnih 1.5-2k eura mjesečno. Nije vrijedan stress ovdje, nemas familiju nih community. Starci ipak više vole biti dole. Vec su 6 mjeseci dole, i ja picim petkom za Makarskoj. starci vise ne rade, ali dobivaju mjesečno 2k od države. Tata ima reumatoidni artritis, a mater je psihički stradala od rata :lul:
Sta ja znam. Mozda kao programer bi mogao da radis odavde. R/Srbija koliko sam video programeri zaradjuju nekih 1k, malo vise ako se zaposle u nekoj stranoj firmi. Da imas decu rekao bih ti nikad da se ne vratis.
 

Similar threads

edgelordcel
Replies
35
Views
827
edgelordcel
edgelordcel

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top