Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Zašto su balkanci toliko visoki? 2024

Babica Yaga

Babica Yaga

Untermensch genetic trash
★★★★
Joined
Jul 28, 2020
Posts
3,310
Je li ozato sto samo jedu burek i ćevape s jogurtom, ili se radi o hipergamiji?

1724085367881


Turbomanlet u bosni jfl.

1724086199585

Objasni se tallfag @Ron.Belgrade :feelsjuice:

@edgelordcel @Mecoja
 

Attachments

  • 1724086211697.png
    1724086211697.png
    28.3 KB · Views: 18
jfl

hypergamy ofc
 
Daj mene racunaj 175cm u hrvatskoj
 
Sigurni sam bottom 20%
 
@DarkStar explain to him why balkan are tallfags
 
Jebem ti website samo koci
 
Genetika i hipergamija koja ide vekovima u nazad.
 
Najverovatnije se posleratne generacije bolje hrane iako je hrana skupa u 3 pm i neko sranje oko epigenetike
 
@DarkStar explain to him why balkan are tallfags
I can’t speak Serbo-Croat, though I admit it’s a nice language

But Balkans can be tall, sometimes, due to being Dinaric racially. Some, however are more Alpinid or East Europid racially, who might be short.
 
Najverovatnije se posleratne generacije bolje hrane iako je hrana skupa u 3 pm i neko sranje oko epigenetike
sve se poskupilo i ovde. kuce, hipotheke, renta, hrana, naj manje trebas da zaradis 4.5-5k euro/mjesenoc ako hoces da imas comfy life i da izades iz podrum roditelja...<4k = wageslavery
 
sve se poskupilo i ovde. kuce, hipotheke, renta, hrana, naj manje trebas da zaradis 4.5-5k euro/mjesenoc ako hoces da imas comfy life i da izades iz podrum roditelja...<4k = wageslavery
Ovde ljudi počeli meso i povrće na grame i komad da kupuju. Na TV kažu prosečna plata 800 eur, jes kurac. Svakog koga znam, i burazer moj, niko nema platu preko 400 eur. Cena kvadrata isto skočila za duplo. Kuće po selima su 25-30k eura.

Ovde treba ti 1k eura da živiš solidno, skrpis kraj sa krajem i za hranu. A to imaju u samo par gradova i to ovi sa bolje plaćenim poslovima.
 
Ovde ljudi počeli meso i povrće na grame i komad da kupuju. Na TV kažu prosečna plata 800 eur, jes kurac. Svakog koga znam, i burazer moj, niko nema platu preko 400 eur. Cena kvadrata isto skočila za duplo. Kuće po selima su 25-30k eura.

Ovde treba ti 1k eura da živiš solidno, skrpis kraj sa krajem i za hranu. A to imaju u samo par gradova i to ovi sa bolje plaćenim poslovima.
ista stvar ovde ali ovde je 1k eura ''s kraja na kraj''. ja imam 2 kuce tako da sam bez brige oko toga al bezim ja van najradije
 
Ovde ljudi počeli meso i povrće na grame i komad da kupuju. Na TV kažu prosečna plata 800 eur, jes kurac. Svakog koga znam, i burazer moj, niko nema platu preko 400 eur. Cena kvadrata isto skočila za duplo. Kuće po selima su 25-30k eura.

Ovde treba ti 1k eura da živiš solidno, skrpis kraj sa krajem i za hranu. A to imaju u samo par gradova i to ovi sa bolje plaćenim poslovima.
hrana ovdje je nenormalna, kaze mi rodjak svaba da u njemackoj hrana jeftinija
 
u pravu si jer

ove zoomer ( 2002-2015) zenske su toliko hipergamske, tj ove mladje ce biti da je to nerelano
doslovno jedna ruzna riba iz bivseg razreda je odjebala momka jer je ''samo'' 180 cm visok. a sadasnji decko je tallfag od 2m, klasika...
ja kao bottom 23% znam da je over. kad god vidim manlet kida zao mi ga je jer znam kako ce se mucit, ili nece uopste da ima devojku. kako je u yugoslaviji neironicno malo bolje bilo, znam dosta matori koji su niski bili a imali su ok zenu i decu.
 
u pravu si jer

ove zoomer ( 2002-2015) zenske su toliko hipergamske, tj ove mladje ce biti da je to nerelano
doslovno jedna ruzna riba iz bivseg razreda je odjebala momka jer je ''samo'' 180 cm visok. a sadasnji decko je tallfag od 2m, klasika...
ja kao bottom 23% znam da je over. kad god vidim manlet kida zao mi ga je jer znam kako ce se mucit, ili nece uopste da ima devojku. kako je u yugoslaviji neironicno malo bolje bilo, znam dosta matori koji su niski bili a imali su ok zenu i decu.
tu u zagrebu su vecina muskih oko 180cm, i mladji i stariji al je velik grad i vecina parova su tallfag i neka devojka
 
exponencijalna hipergamija + tallfag rasna skupina = giga tallfagovi za 30ak godina
 
hrana ovdje je nenormalna, kaze mi rodjak svaba da u njemackoj hrana jeftinija
Oni imaju veću ponudu. Moji rodjaci koji su bili preko kažu da no name mesni proizvodi u ekonomicnim pakovanjima su dzabe, jeftinije nego ovde a plate kud i kamo veće.

Kao da sve nije bilo dovoljno nego i struju poskupeli 3 puta za godinu.

Nedavno rusi otvorili market u mom gradu, Mere. Roba je od malih domaćih proizvođača u rinfuzu. Roba kvalitetnija nego po marketima a cene 50 posto niže. Dimljene roštilj kobasice 1kg 3 eura, energetsko piće 0.4 eura pola litre. To sam probao i veoma je dobro. Ako imate negde u blizini vredelo bi da posetiš.
 
Oni imaju veću ponudu. Moji rodjaci koji su bili preko kažu da no name mesni proizvodi u ekonomicnim pakovanjima su dzabe, jeftinije nego ovde a plate kud i kamo veće.

Kao da sve nije bilo dovoljno nego i struju poskupeli 3 puta za godinu.

Nedavno rusi otvorili market u mom gradu, Mere. Roba je od malih domaćih proizvođača u rinfuzu. Roba kvalitetnija nego po marketima a cene 50 posto niže. Dimljene roštilj kobasice 1kg 3 eura, energetsko piće 0.4 eura pola litre. To sam probao i veoma je dobro. Ako imate negde u blizini vredelo bi da posetiš.
Nema jer smo mi Hrvati šengen i europa pa ti evo proizvodi hrvatske koka kola 2L velika flaša
.2.7€. Piva obicna je više od 1.5€ . Flaša od pola litre
 
Oni imaju veću ponudu. Moji rodjaci koji su bili preko kažu da no name mesni proizvodi u ekonomicnim pakovanjima su dzabe, jeftinije nego ovde a plate kud i kamo veće.

Kao da sve nije bilo dovoljno nego i struju poskupeli 3 puta za godinu.

Nedavno rusi otvorili market u mom gradu, Mere. Roba je od malih domaćih proizvođača u rinfuzu. Roba kvalitetnija nego po marketima a cene 50 posto niže. Dimljene roštilj kobasice 1kg 3 eura, energetsko piće 0.4 eura pola litre. To sam probao i veoma je dobro. Ako imate negde u blizini vredelo bi da posetiš.
Meso je preskupo mora da se jede slop. Kobasice viršle i to. Nema se para za normalno meso
 
Meso je preskupo mora da se jede slop. Kobasice viršle i to. Nema se para za normalno meso
Nema jer smo mi Hrvati šengen i europa pa ti evo proizvodi hrvatske koka kola 2L velika flaša
.2.7€. Piva obicna je više od 1.5€ . Flaša od pola litre
Hipergamija za hranu al bukvalno. Top 20% jede ramstekove po restoranima a ostatak gleda na youtubu kako drugi jedu. Jesi primetio kako food channelovi imaju sve vise pregleda.
 
Hipergamija za hranu al bukvalno. Top 20% jede ramstekove po restoranima a ostatak gleda na youtubu kako drugi jedu.
Previse je ljudi. Veoma jednostavno. Nema nacin da svi jedu pošteno , jer je previse ljudi i kod nas i na planeti. Kako ces ti uzgajat toliko mesa za 3.5 milona ljudi samo u hrvatskoj. ?
Srbija 9 miliona itd. Previse je ljudi. Ja iskreno bolje da se nisam ni rodio
 
Previse je ljudi. Ja iskreno bolje da se nisam ni rodio
Isto. Sta god da zivot ima dobro da ponudi ja nisam probao. Čemu takav život. Željan svega i svačega. Ako izuzmes ovo mesto nemaš ni sa kim ni da popričaš. Ko će ozbiljno shvatiti nekog ko je nesposoban za život. Il se brecaju na tebe ili te gledaju ko bolesnu životinju.
 
Isto. Sta god da zivot ima dobro da ponudi ja nisam probao. Čemu takav život. Željan svega i svačega. Ako izuzmes ovo mesto nemaš ni sa kim ni da popričaš. Ko će ozbiljno shvatiti nekog ko je nesposoban za život. Il se brecaju na tebe ili te gledaju ko bolesnu životinju.
Najgore je sto ja sve sto radim radim jer mi se tako kaze ili da se uklopim

Ja nebi u skolu
Nebi vozio
Nebi imao wc
Nebi se prao
Nebi jeo to sto jedem
I tako dalje. Nesposoban sam za sve osim za sviranje mozda. U tome sam prosjecan. Sve ostalo lose, fizicki 0, mentalno slabo.

Nemam ni incel frendova irl s kima mogu imat pametne razgvore
 
Cena kvadrata isto skočila za duplo. Kuće po selima su 25-30k eura.
da stvarno ne mogu vjeruvat, prijatelji mojih starci su prije 10 godina kupili kucu u Zenici za 50k eura, a sada je vrijedna najmanje duplo više.
ista stvar ovde ali ovde je 1k eura ''s kraja na kraj''. ja imam 2 kuce tako da sam bez brige oko toga al bezim ja van najradije
i ja imam dvije kuce. Jednu u Makarskoj (blizu Splita) i jednu u Zepce. i 2,5 ha zemlje od djeda s oceve strane, umro mozda prije 20 god.
 
da stvarno ne mogu vjeruvat, prijatelji mojih starci su prije 10 godina kupili kucu u Zenici za 50k eura, a sada je vrijedna najmanje duplo više.

i ja imam dvije kuce. Jednu u Makarskoj (blizu Splita) i jednu u Zepcu. i 2,5 ha zemlje od djeda s oceve strane, umro mozda prije 20 god.
Rich.is
 
ja kao bottom 23% znam da je over. kad god vidim manlet kida zao mi ga je jer znam kako ce se mucit, ili nece uopste da ima devojku. kako je u yugoslaviji neironicno malo bolje bilo, znam dosta matori koji su niski bili a imali su ok zenu i decu
upravo si, kad vidim prijetelje od staraca, nisu nesto puno veci od njega. Moj tata je samo 170 cm, a mater oko 155 cm. Djed s majcine strane je oko 160 cm i izgubio je kosu kad je imao 23 godine jfl. zato sada pijem finasterid/dutasterid. Celav = DEATH sentence, stvarno brutalno.
 
da stvarno ne mogu vjeruvat, prijatelji mojih starci su prije 10 godina kupili kucu u Zenici za 50k eura, a sada je vrijedna najmanje duplo više.

i ja imam dvije kuce. Jednu u Makarskoj (blizu Splita) i jednu u Zepce. i 2,5 ha zemlje od djeda s oceve strane, umro mozda prije 20 god.
@Mecoja
 

Attachments

  • RDT_20240819_2238072936413293456206449.png
    RDT_20240819_2238072936413293456206449.png
    1.5 MB · Views: 1,082
Najgore je sto ja sve sto radim radim jer mi se tako kaze ili da se uklopim

Ja nebi u skolu
Nebi vozio
Nebi imao wc
Nebi se prao
Nebi jeo to sto jedem
I tako dalje. Nesposoban sam za sve osim za sviranje mozda. U tome sam prosjecan. Sve ostalo lose, fizicki 0, mentalno slabo.

Nemam ni incel frendova irl s kima mogu imat pametne razgvore
Sve je sranje. Pogotovo kad počneš očigledno da kasniš za drugima po iskustvu i ostvarenjima. Oni koji su ti bili jednaki odjednom će te gledati ko crva i okrenuće glavu kad te vide na ulici.
 
To ja i mali brat pojedemo za 2 obroka.
Ja danas sestricu kupio cedevitu, dva paradajza, dve breskve, dva krastavca i 200g pileće šunke, bilo je oko 9 eura. Sto dete pojede iz dva puta, treba goreti na njivi 4-5 sati da zaradiš.
 
Ja danas sestricu kupio cedevitu, dva paradajza, dve breskve, dva krastavca i 200g pileće šunke, bilo je oko 9 eura. Sto dete pojede iz dva puta, treba goreti na njivi 4-5 sati da zaradiš.
Kako 5 sati 9 eura.
 
20-25 eura je dnevnica od 10 sati. Zavisi sta se bere
Kolko se baustela placa. Ako se vec trgas po suncu odi bit vodoinstalater ili krovove radit
 
20-25 eura je dnevnica od 10 sati. Zavisi sta se bere
brutal. avg Poljak factory worker u moju kompaniju zaradi €15 na sat. moja plata je €18,00 (programer)
 
brutal. avg Poljak factory worker u moju kompaniju zaradi €15 na sat. moja plata je €18,00 (programer)
Al pametno od tvojih sto su se iscupali odavde na vreme. I ovde je hipergamija jebena pogotovo za visinu, al tamo bar se bolje zivi.
 

Similar threads

edgelordcel
Replies
35
Views
827
edgelordcel
edgelordcel

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top