Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Siyasi görüşleriniz?

FakeFakecel

FakeFakecel

PhD in Agony & Anguish
-
Burdaki diğer türkceller'in politik ideolojilerini ve/veya kime oy verdiğinizi merak ediyorum. Ben radikal sosyalistim

Blackpill almadan önce tipik chpliydim. Daha önce 2 seçimde oy kullandım ikisini de chp'ye attım. Son genel ve yerel seçimde ise oy kullanmadım. Teroide belki kendince sebeplerin olabilir ama pratikte bir incel olarak solcu olmayı anlamsız buluyorum. Çünkü baktığın zaman seni incel olduğun için en çok aşağılayan kesim solcular. Mesela cinsellik yaşamadığını söylediğin zaman tipik bir muhafazakar "iyi işte demek ki kendini evliliğe saklıyorsun", "ne güzel zinadan uzak durmuşsun" gibi tepkiler verirken bir solcu veya seküler seni "ezik" "kadın düşmanı" şeklinde aşağılar. Bazı inceller iyice kafayı kırıp "ben sikişemiyorsam karılar özgür olmasın ülkeye şeriat gelsin" diye radikal islamcı falan oluyorlar bu fazla edgy ve çocuksu geliyor ben bu kafada değilim ama genel olarak soldan ya da kemalizmden uzaklaştım. Benden nefret eden insanlarla ortak hareket etmek veya aynı partiye oy vermek istemiyorum.

Blackpill almadan önce tipik chpliydim. Daha önce 2 seçimde oy kullandım ikisini de chp'ye attım. Son genel ve yerel seçimde ise oy kullanmadım.
Bende chpliydim/liyim, chpye verdim çok katılmasamda. Erdo'nun karşısına 5 yaşındaki çocuğu koysalar çocuğa oy verirdim.
Teroide belki kendince sebeplerin olabilir ama pratikte bir incel olarak solcu olmayı anlamsız buluyorum.
Sağcılık bu ülkeyi bitirdi. Türk sağı İslam anlamına geliyor maalesef. Sadece milliyetçilik-gelenekçilik olsa, beeeelki sağcı olabilirdim.
Çünkü baktığın zaman seni incel olduğun için en çok aşağılayan kesim solcular. Mesela cinsellik yaşamadığını söylediğin zaman tipik bir muhafazakar "iyi işte demek ki kendini evliliğe saklıyorsun", "ne güzel zinadan uzak durmuşsun" gibi tepkiler verirken bir solcu veya seküler seni "ezik" "kadın düşmanı" şeklinde aşağılar.
İkiside içlerinden sana gülüyor. Ve solcu kesimlerde öyle zorbalık çok görmedim ya.
Bazı inceller iyice kafayı kırıp "ben sikişemiyorsam karılar özgür olmasın ülkeye şeriat gelsin" diye radikal islamcı falan oluyorlar bu fazla edgy ve çocuksu geliyor ben bu kafada değilim
Katılıyorum. Bu düşünce yapısını da anlıyorum, silah çekip okulları katleden tiplerde aynı intikamcı, ''ya benimsin ya kara toprağın'' mantığında. İntikam fikri kulağa hoş gelebilir ama kimse birey kazanmıyor amk. An eye for an eye leaves the whole world blind
Benden nefret eden insanlarla ortak hareket etmek veya aynı partiye oy vermek istemiyorum.
Ama erdo devrilmezse ekonomi daha da sıçacak. Herkesin hayat kalitesi düşecek, sen ben de dahil. Oy vermeni tavsiye ederim ama vermezsen de anlarım.

İkiside içlerinden sana gülüyor. Ve solcu kesimlerde öyle zorbalık çok görmedim ya.
İnternet dışında zaten kolay kolay kimse cinsel hayatını sorgulamıyor dolayısıyla gündeme gelmediği için gerçek hayatta bu konuda zorbalanmak zor ama internette incellere düşmanlık besleyenler hep solcular.

Katılıyorum. Bu düşünce yapısını da anlıyorum, silah çekip okulları katleden tiplerde aynı intikamcı, ''ya benimsin ya kara toprağın'' mantığında. İntikam fikri kulağa hoş gelebilir ama kimse birey kazanmıyor amk. An eye for an eye leaves the whole world blind
Okul basıp katliam yapsalar daha çok saygı duyardım amk herif gidip karılardan intikam alıcam diye yrp'ye falan oy veriyor. Annesine kızıp ortalığı kırıp döken çocuktan farkı yok şu davranışın. Çok komik.

Ama erdo devrilmezse ekonomi daha da sıçacak. Herkesin hayat kalitesi düşecek, sen ben de dahil. Oy vermeni tavsiye ederim ama vermezsen de anlarım.
Benim o konuda tuzum kuru belki o yüzden bu kadar rahatım. Erdo gitse bile ekonominin toparlanacağını düşünmüyorum geri dönüşü olmayan bir sikilmişlik söz konusu. Son 3-5 senedir ekonomiyi iyi yönetiyorlar zaten anca bu kadar oluyor.

Okul basıp katliam yapsalar daha çok saygı duyardım amk herif gidip karılardan intikam alıcam diye yrp'ye falan oy veriyor. Annesine kızıp ortalığı kırıp döken çocuktan farkı yok şu davranışın. Çok komik.
öyle herifler türkincel forumunda vardı lurk yapıyordum orda ama sonra kapattılar niye bilmiyorum.

Your more subhuman than currycels

Siyasi sipahsalar hello to Turkic friends bride kidnapping and horse riding when?

Ailem kamalist beton chpli ben de öyleydim blackpill alınca akpli oldum şimdi hiç bir partiyi desteklemiyom