NEB.feelsdevil
The Feelsdevil King. Prime Feelsdevil
★★★★★
- Joined
- Nov 21, 2023
- Posts
- 23,184
- Online time
- 1d 14h
Buna dimineata, DarkStar.
Mi-ai vazut threadul despre capitala statului Iowa? https://incels.is/threads/darkstar-...s-called-des-moines-are-you-kidding-me.798132
Inca nu imi vine sa cred ca se cheama ''Des Moines''...
Ce pula mea?? Se cred astia in Franta? Nu e nume american asta.
Te rog spune-le ori sa isi schimbe numele in ceva american, ori sa predea orasul catre francezi!
Mi-ai vazut threadul despre capitala statului Iowa? https://incels.is/threads/darkstar-...s-called-des-moines-are-you-kidding-me.798132
Inca nu imi vine sa cred ca se cheama ''Des Moines''...
Ce pula mea?? Se cred astia in Franta? Nu e nume american asta.
Te rog spune-le ori sa isi schimbe numele in ceva american, ori sa predea orasul catre francezi!





