Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

NEETowanie w PL?

Oczywiście, ale prawnie to jestem ciągle studentem tylko przez rok się leczyłem psychiatryczne
 
IMG 0703

Done. Not the best, not the most authentic as I used regular bread instead of a baguette.
 
Rodzice (ultraprzegryw) i zapomoga dla niepełnosprawnych z uczelni 1k miesięcznie
I to jest prawidłowe wpsarcie państwa, nie to co pieniądze za zrobienie bombleków podczas wpadki. Jesteśmy tego warci, jak głosi pewna reklama...
 
I to jest prawidłowe wpsarcie państwa, nie to co pieniądze za zrobienie bombleków podczas wpadki. Jesteśmy tego warci, jak głosi pewna reklama...
demonizowanie macierzyństwa zniszczy polske, ludność kraju to jego największa siła więc powinniśmy wspierać matki i kulturowo uważać macierzyństwo za ważną rolę społeczną
 
demonizowanie macierzyństwa zniszczy polske, ludność kraju to jego największa siła więc powinniśmy wspierać matki i kulturowo uważać macierzyństwo za ważną rolę społeczną
ok to kiedy znajdziesz sobie żone?
 
ok to kiedy znajdziesz sobie żone?
nigdy, ale wole żeby moje państwo było silniejsze i bogatsze bo im bogatsze państwo tym lepsze warunki życia inceli
 

Similar threads

AsakuraHao
Replies
8
Views
250
Lonelyus
Lonelyus
C
Replies
13
Views
270
CruxGammata
C
I
Replies
20
Views
399
incelerated
I
turbocuckcel_7000
LifeFuel 2008 nightcore W
Replies
3
Views
290
nazianime
nazianime
accelERationist
Replies
29
Views
940
The Enforcer
The Enforcer

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top