Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Internetul a distrus tot ce înseamnă dating

Rope or cope

Rope or cope

Mirel din Turnu Măgurele
Joined
Jun 21, 2024
Posts
23
Internetul este principala sursă pentru care datingul modern este unul toxic, femeile au așteptări mult prea mari datorită standardelor înalte impuse de societate prin intermediul rețelelor de socializare, dar și a telenovelelor și filmelor romantice, acolo unde de cele mai multe ori ne este prezentat un bărbat înalt, chipeș cu ochi albaștri și bine făcut ceea ce în realitate, în special într-o țară precum România nu prea este posibil.

O altă cauză majoră sunt cei care simpuiesc și dau zeci de mesaje femeilor, boostandule astfel egoul, recunosc că pentru o lungă perioadă de timp și eu am fost un simp
 
O altă cauză majoră sunt cei care simpuiesc și dau zeci de mesaje femeilor, boostandule astfel egoul, recunosc că pentru o lungă perioadă de timp și eu am fost un simp
Aceasta cred că este cea mai mare problemă în România actuală: Simpingul
Nu îmi este rușine să recunosc că am fost un simp in liceu, a fost o experiență care m-a trezit la realitate. Însă gen că și bărbați trebuie doar sa ignorăm fămeile mai mult.

Pur și simplu nu le băgăm în seamă sau interacționăm într-o măsură minim necesară cu ele. Astfel nu le vom hrăni egoul. Asta este una din problemele cu Româncele, se cred cele mai tari, de neatins de cei care nu sunt 10/10 sau de cei care dețin sute de mii de euro.
 
Pur și simplu nu le băgăm în seamă sau interacționăm într-o măsură minim necesară cu ele. Astfel nu le vom hrăni egoul. Asta este una din problemele cu Româncele, se cred cele mai tari, de neatins de cei care nu sunt 10/10 sau de cei care dețin sute de mii de euro.
Mereu vor fi persoane ce le vor băga în seamă non stop, acest fenomen este unul ce a luat amploare în ultimii ani, trebuie să fim mai uniți între noi dacă vrem să mai avem șanse, mai ales că majoritatea simpilor sunt inceli în negare, singurii care nu simpuiesc sunt cei din categoria Chad, ei sunt conștienți de felul cum arată și nu au nevoie să dea mesaje fetelor
 

Similar threads

Rope or cope
Replies
0
Views
59
Rope or cope
Rope or cope
NeverEvenBegan
Replies
28
Views
355
NEETcel2023
NEETcel2023

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top