PolnischeKartoffel
Kanner/Asperger/Norwood victim / Undesired Bassist
★★★★★
- Joined
- Jan 5, 2022
- Posts
- 25,336
- Online time
- 13h 13s
Polaków wołam w tym mało gościnnym miejscu
Niestety to też nie pomogło, a nawet szkodzienergetyki papierosy alkohol mozna nawet wszystkie 3 na raz
Ukraine is red and blackNa zielonej Ukrainie
Jak się czyta zasady to łatwo się stosowaćDziwne że do dziś nie miałem bana, nie licząc jednego na wakacje od tej strony
Ja ich zbytnio nie czytam, wystarczy nie być gejem albo ruchaczem (być prawikiem) i można tutaj być dalejJak się czyta zasady to łatwo się stosować
Tzw. subkulturyzacja incelstwa.Ja ich zbytnio nie czytam, wystarczy nie być gejem albo ruchaczem (być prawikiem) i można tutaj być dalej
Bo jest wielu takich co mają kobiety a twierdzą że intelami są, bo np. jej nie mieli od 2-3 lat (a że ruchali od 19-20 roku życia dla nich to żadne osiągnięcie życiowe)
Moi starzy i rodzina nawet nie pytają czy mam kobietę, po prostu widzą że dla mnie już nie ma nadziei, a kolegów i tak nie mam za bardzo, a jak uznać takiego jednego to on też chyba prawik, ale bardziej religijnyTzw. subkulturyzacja incelstwa.
Czasami czuję się jak żywe gówno tylko dlatego, że coś tak prostego i oczywistego dla wszystkich pozostałych jest dla mnie nieosiągalne.
A szoruję po dnie wtedy, kiedy jestem przez to jebany. Rodzice się najpierw śmieją, żeś gej lub ksiądz. Potem, jak masz jakichś znajomych (rzadki atut), to na początku hehe poradzisz sobie, ale im dłużej się znacie - tym coraz bardziej są wkurwieni na ciebie i zaczynają traktować jak podludzkie ścierwo, bo w ich mniemaniu stan przejściowy (bez baby) jest krótki - a nie dożywotni.
Trafnie napisane, dlatego sam nie wiem po co się pcham i ciągle próbuję, chyba dlatego żeby sprawdzić czy cała ta intymność i bliskość jest piękna czy przereklamowanaA nawet, gdyby został mi dany luksus w postaci dania mi baby - to podejrzewam, że skończyłoby się to tragedią przez przepełnienie bufora traumy, gdyby doszło do rozstania. Nie mam wolnego miejsca na błędy, każda kolejna próba boli coraz bardziej i wpędza w większy rozpierdol psychiczny. Danie mi związku, a potem rozstanie byłoby dla mnie zapewne biletem w jedną stronę na najbliższe tory kolejowe, i przemielenie w papkę przez PKP Intercity.
O rodaków na obczyźnie powinno się pytać ogółem, dlatego ja też mówię "sprawdzam"Cześć kolegi
@PolnischeKartoffel wrućłem, dziękuję że o mnie pytałeś
Z którego regionu Polski jesteś? U mnie na północy same pedalstwo/POpierdoleńcy, religijni ludzie to rzadki rodzynek, nawet na wiejskich zadupiach.Moi starzy i rodzina nawet nie pytają czy mam kobietę, po prostu widzą że dla mnie już nie ma nadziei, a kolegów i tak nie mam za bardzo, a jak uznać takiego jednego to on też chyba prawik, ale bardziej religijny
Nasza podświadomość zapewne ostatnimi siłami chce dokopać się do resztek magazynu dopaminy, która jest zapewniana przez bliskość właśnie. Coś jak kaktus, co jest prawie, że na granicy wyschnięcia - ale dalej czeka na opad deszczu, aby móc znowu rozkwitnąć.Trafnie napisane, dlatego sam nie wiem po co się pcham i ciągle próbuję, chyba dlatego żeby sprawdzić czy cała ta intymność i bliskość jest piękna czy przereklamowana
FACT CHECKING, badania wykazują, że incelizm białych mężczyzn wpływa na aktywność terrorystyczną pokojowych mudżahedinów z Bliskiego Wschodu.dlatego ja też mówię "sprawdzam"
nie dali mi nigdypowód do życia
Południowy zachód z miasta powiatowego, ale siedzę większość czasu w wojewódzkim bo te studia trzeba dokończyć opóźnione przez rok przerwy w ChoroszczyZ którego regionu Polski jesteś? U mnie na północy same pedalstwo/POpierdoleńcy, religijni ludzie to rzadki rodzynek, nawet na wiejskich zadupiach.
Niestety taka prawda, takie szukanie dziewczyny to niemal desperacja, tylko w jakiś sposób udaje mi się to masować, ale niestety, wyglądu i głębszych aspektów autyzmu nie przeskoczęNasza podświadomość zapewne ostatnimi siłami chce dokopać się do resztek magazynu dopaminy, która jest zapewniana przez bliskość właśnie. Coś jak kaktus, co jest prawie, że na granicy wyschnięcia - ale dalej czeka na opad deszczu, aby móc znowu rozkwitnąć.
Oj tak tak +1, mi też nigdy nie dalinie dali mi nigdy
Skurwysyństwo za każdym razem jak idę do sklepu albo do roboty, to mam już dość.Patrzenie na innych, szczęśliwych ludzi w grupach i związkach mnie po prostu przytłacza
Odpowiedź godna, okuratna, rzetelna i sprawiedliwaCześć, otóż nie mam dla Ciebie powodów do życia, tak jak nie mam dla siebie. Mam nadzieję że to rozwiązuje problem. Dowidzenia.
Mogę podać moje powody do życia:
1. Jestem jebanym tchórzem i po prostu się nie zajebie. Wiec skoro wiem, że się nie zajebię to dobrze by bylo życ tak, żeby bylo lepiej niż gorzej.
2. Jakaś mala nadzieja, że może kiedyś będę miał rodzinę, ale tak naprawdę już sam nie wiem czy chce - jako 32 latek, który nie ma dosłownie niczego ciężko się oszukiwać i myśleć że jest sie dobrym materiałem na ojca.
Podtrzymuje to wrażenie światełka bratku, jak jest jeszcze wrażenie, to dobry sygnał.Odpowiedź godna, okuratna, rzetelna i sprawiedliwa
Ja też nie widzę u siebie powodów
Chociaż mam wrażenie że znalazłem jakieś światełko, ale...
Ile masz lat? Ja mam 32, kurwa jakby mial 25 albo 26 - wiem ze wtedy mozna bylo zrobic jeszcze sporo rzeczy, zeby nie byc az takim przegranym jakim jestem dzisiaj.W grudniu mam urodziny i rozważam ropemaxx jako prezent dla siebie.
Nie mozesz zamieszkac u mamy, nawet jezeli patologiczna rodzina, to lepiej niz bycie bezdomnym chyba25 lat, straciłem pracę, nie mam na jedzenie, żeby szukać nowej. 15 tysięcy długu w chwilowkach, zaraz trafi do sądu. Nie mam też na czynsz za wynajmowany pokój w którym śpię na materacu, więc pewnie za tydzień będę również bezdomny. Wiek nie ma znaczenia... Chodzi o chęci do życia. U mnie nie ma już żadnych. Szukanie nowej pracy tylko po to, żeby móc dalej przetrwać już mnie nie interesuje. Żeby walczyć, trzeba wiedzieć o co się walczy. Nie mam o co walczyć.
Ze swoją matką bym wytrzymał ale w domu jest też moja NEET siostra, samotna matka, która nie zajmuje się swoim małym dzieckiem. Jestem jedynym mężczyzną w rodzinie. Wpychają na mnie bawienie się w "męski wzorzec" dla tego dziecka, kiedy sam nie miałem nigdy żadnego. Motyw "ojcostwa" w domu rodzinnym jest tak mocny, że powiesiłbym się dwa dni po wprowadzeniu tam.Nie mozesz zamieszkac u mamy, nawet jezeli patologiczna rodzina, to lepiej niz bycie bezdomnym chyba
Można jeszcze studia ukończyć, może i niedługo stanę się nielegalny na tym forum (fakecel alert), bo pierwszy raz w życiu może się udać cokolwiek z różowąPodtrzymuje to wrażenie światełka bratku, jak jest jeszcze wrażenie, to dobry sygnał.
Tanatofobia mnie powstrzymuje przed zakończeniem żywota doczesnegoMogę podać moje powody do życia:
1. Jestem jebanym tchórzem i po prostu się nie zajebie. Wiec skoro wiem, że się nie zajebię to dobrze by bylo życ tak, żeby bylo lepiej niż gorzej.
Też by się chciało mieć chociaż jednego albo dwóch potomków, oczywiście nie teraz ale tak koło właśnie 302. Jakaś mala nadzieja, że może kiedyś będę miał rodzinę, ale tak naprawdę już sam nie wiem czy chce - jako 32 latek, który nie ma dosłownie niczego ciężko się oszukiwać i myśleć że jest sie dobrym materiałem na ojca.
kocham zimę i jesień





