Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

my stupid trait: robbing normies from candies when halloween

Status
Not open for further replies.
needsolution

needsolution

Visionary
★★★★★
Joined
Jul 24, 2019
Posts
20,048
i look like kid so can still play and collect candies :feelstastyman::feelstastyman::feelstastyman:
 
u r from poland dummy, kids don't collect candies during halloween here :cryfeels:
 
Do polaks even celebrate halloween! :feelstrash:
 
w masce to można, wszyscy myślą że 12 lat mam
mogs me tbhtbh
choc ja wygladam na 12-30 lat zaleznie od stopnia ogolenia i chuj wie czego xD
jakis czas temu jak kupowalem matce zaklad Lotto, to mnie pani poprosila w kasie o dowod, bo srogi hazard, wiec musialem wygladac na mocne 8 jfl
 
Not an americuck so I don't celebrate Halloween
 
u call my leg sexy its weird
I DIDNT WHEM I just find it cool to have a metal like robot i always wanted something robotic on me THATS SO COOL :feelstrash: :whatfeels:
Why dont we change our bodys?
 
I DIDNT WHEM I just find it cool to have a metal like robot i always wanted something robotic on me THATS SO COOL :feelstrash: :whatfeels:
Why dont we change our bodys?
:feelsseriously::feelsseriously::feelsseriously:
 
Not an americuck so I don't celebrate Halloween
same tbhtbh
I've seen children celebrating Halloween here by dressing up and going to some school dances/events and such, but never actually someone trick-or-treating
 
same tbhtbh
I've seen children celebrating Halloween here by dressing up and going to some school dances/events and such, but never actually someone trick-or-treating
gdzie wy żyjecie, u mnie dzieciaki cały czas popierdalają a ja za nimi XD
 
gdzie wy żyjecie, u mnie dzieciaki cały czas popierdalają a ja za nimi XD
nie chce rzucac miastem, bo schizomaxxer paranoidalny here, ale w sumie wyobrazalbym sobie, ze jesli gdziekolwiek maja importowac zachodnie zwyczaje, to moje miasto powinno byc jednym z najwczesniejszych nasladowcow :lul:
 
nie chce rzucac miastem, bo schizomaxxer paranoidalny here, ale w sumie wyobrazalbym sobie, ze jesli gdziekolwiek maja importowac zachodnie zwyczaje, to moje miasto powinno byc jednym z najwczesniejszych nasladowcow :lul:
:feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:
 
moze w sumie to robia u mnie, tylko nawet nie wiem, bo nie odslaniam nigdy rolet i nie patrze, co ludzie robia
a moj dom unikaja, bo wszystkie dzieci ostrzegli przed pojebem, ktory o 3 w nocy grozi Bogu i wychodzi tylko po alko i narkotyki :lul:
u mnie tyle dynamicznych oskarkow, ze to az niemozliwe
 
moze w sumie to robia u mnie, tylko nawet nie wiem, bo nie odslaniam nigdy rolet i nie patrze, co ludzie robia
a moj dom unikaja, bo wszystkie dzieci ostrzegli przed pojebem, ktory o 3 w nocy grozi Bogu i wychodzi tylko po alko i narkotyki :lul:
u mnie tyle dynamicznych oskarkow, ze to az niemozliwe
ja dziadkowi dwa lata temu wyjebałem 3 jajka na drzwi bo jak odchodziłem to mnie zwyzywał że kulawy jestem skurwysyn jebany
 
Status
Not open for further replies.

Similar threads

copemaxx9002
Replies
22
Views
124
socialrejection
socialrejection
PrinceArthas
Replies
1
Views
96
GeckoBus
GeckoBus
ShiiOfTheSPLC
Replies
0
Views
151
ShiiOfTheSPLC
ShiiOfTheSPLC
FuckTheFBI
Replies
8
Views
208
GimmeShockTreatment
GimmeShockTreatment
kay'
Replies
58
Views
366
VλREN
VλREN

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top