Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Based Lithuanian language thread for hating femoids in lithuanian. Nekenčiam bobų

šlykštynės
šlykštynės
jobani lanzbergoidiniai debilai, kūrvos tvarto ožio mėšlino, kad jumis visus puolantys rusai
 
brutal different alphabetpill tbh
 
Labai norėčiau aš
Labai norėčiau aš
Paskęst debesyse
Paskęst debesyse
 
kūrvų nekenčiu
 
Tai metafizinė šalis, primenanti ištraukas ir retrospektyvas apie tai, kas prarasta laike, apie naują aristokratiją, kuri pakils ir pradės egzistuoti pasirinkta meilės forma.
 
Tai metafizinė šalis, primenanti ištraukas ir retrospektyvas apie tai, kas prarasta laike, apie naują aristokratiją, kuri pakils ir pradės egzistuoti pasirinkta meilės forma.
šiknon
 
Aš kreipiuosi tiesiai į aukščiausią ministeriją
Gal gali atsiųst žinute mono arba stereo
 
O man tai patink Mamontovas. Muzika tą prasme. Pats tai gaidys, ir bobos jo klausančios yra neeilinės kūrvos bybiais apsičiulpusios
 
aik tu nx kokios visos negražios bobos
 
Es zināju, ka lietuvieši ir nedaudz atpalikuši, bet, nu, velns parāvis, veči... :feelsseriously:
 
Napoleonas yra kultūros žmogus ir aš juo žaviuosi
 
nekenčiu aš tų bobų blet, kūrvos čado bybį apsižiojusios
 
kekšės vien visur, aikit jūs nachui šliurvos apsišliaupusios
 
This reads like gibberish tbh.
 
Labas blet. Čia išreiškiam visą mūsų meilę tom jobanom kūrvom prakeiktom, katros ne tik kad gerom waifu būt nesugeba, bet net ir pist duot normaliai kam reik ir kada reik (ir iš katrų būtų galima pajemt (senos ir bjaurios bobos aina nx)), tegul jas puolantys rusai išgvaltavoja

View attachment 148704
Lithuanians me
 
Kekšės jūs blet jobanos litchujaninės, nenoriu net žiet į tokias durnas abizjanas ir jūsų mėšlinus kaimiečių tinderius, kūrvos užsikruškit negyvai
 
Aik tu kūrva stora kekše blet nx, negaliu žiet į tokias
 
I speak american only
 
nekenčiu bobų blet

NEKENČIU BOBŲ
 
Napoleonas yra kultūros žmogus ir aš juo žaviuosi
 
lithuania (separatist part of Russia0 is not naoshii šiknaskylė lanzbergoidinė jobana kad ją rusai puolantys, ne už tokią Lietuvą, kūrva NATO
 
Vittu ku en ossaa liettuuaa puhhuu
 
mentally crippled by lonely teen years
 
Aš nekenčiu jų femoidinių tfu
 
4 pages? Damn lithuanian women must suck
 
Separtist part of Russia
 
Ie mods, relocate this thread to sewers, because it is where lithuania (separatist part of Russia) belongs
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top