Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Jestem totalnym przegrywem.

NorthernWind

NorthernWind

Paragon
★★★★★
Joined
Feb 13, 2021
Posts
16,282
Nie mam pracy, całymi dniami siedzę w domu.
Nie lubię ludzie i hierarchia społeczna.
 
Siedze ciagle przed komputerem w pracy
 
Cześć. Jestem Epedaphic. Miło mi.

(I’m sorry, i don’t yet understand anything else you wrote).
 
kurwy jebane przestańcie nam zaśmiecać polskie wątki i się podszywać pod najlepszą nację na świecie chuj wam w dupy cwele nigerskie
 
kurwy jebane przestańcie nam zaśmiecać polskie wątki i się podszywać pod najlepszą nację na świecie chuj wam w dupy cwele nigerskie
randombruce kiedy strumyk z wbijania czelendżera
 
Panie Rusku, jedź pan do Moskwy

Btw I don't mind Russians, I would visit Russia if I had money and language abilities
 
I think it's significantly harder to visit Russia now, after 2022.
I know, unfortunately
Especially trying to visit as NATO country citizen.
 
jak mi sie reka z tatuazem zagoi to bedzie wbijany
1719323593114


Schudnij, może jesteś normikiem. Miałem kolegę który schudł w chuj i miał taka szczenę, że japierdole.
 
View attachment 1186682

Schudnij, może jesteś normikiem. Miałem kolegę który schudł w chuj i miał taka szczenę, że japierdole.
szczerze mówiąc to raczej jestem mentalcelem, myślę że nawet jakbym dostał ciało boga to nic by się nie zmieniło, ale już po egzaminach to można grindowac chudniecie i silke i zobaczymy. generalnie normalne zycie jest uciazliwe jak sie jest grubym wiec tak czy tak musze to zrzucic no i zeby lepsze gory zdobywac tez
 
polsza to kraj trzeciego świata w porównaniu do cywilizowanych krajów jak Włochy, Szwecja czy Niemcy
Przeciętny polak obok prawdziwego europejczyka czuje się jak pajeet obok dwunetrowego białego chada z kwadratową szczęką
 
polsza to kraj trzeciego świata w porównaniu do cywilizowanych krajów jak Włochy, Szwecja czy Niemcy
Przeciętny polak obok prawdziwego europejczyka czuje się jak pajeet obok dwunetrowego białego chada z kwadratową szczęką
If you think Poland is bad then come to Lithuania...
 
polsza to kraj trzeciego świata w porównaniu do cywilizowanych krajów jak Włochy, Szwecja czy Niemcy
Przeciętny polak obok prawdziwego europejczyka czuje się jak pajeet obok dwunetrowego białego chada z kwadratową szczęką
A co dopiero z Mołdawią i Ukrainą?
 
nie no przestańcie pierdolić, polska to dojebany kraj jeśli chodzi o czystość fajność i ładność, tylko ludzie kurwy i ruchają nas na cenach produktów
 
no i słabo zarabiamy
 
nie pierdolcie, polska wschodnia wcale taka zla nie jest, generalnie polska jest dojebana tylko ludzie kurwy
 

Similar threads

SecularNeo-Khazar
Replies
33
Views
647
PolskiKartofel
PolskiKartofel
wasted12years
Replies
4
Views
134
SoycuckGodOfReddit
SoycuckGodOfReddit
aswellfella
Replies
8
Views
137
aswellfella
aswellfella
Top Red Garnacho
Replies
4
Views
188
Top Red Garnacho
Top Red Garnacho

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top