Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Jak ja cholernie nienawidzę przechodzić blisko jebanych zoomerów

Przemcel

Przemcel

Greycel
Joined
Sep 30, 2019
Posts
18
Szczególnie koło femoidów w wieku 15-20 lat. Tak o 19:00 wyszedłem z domu na spacer z psem. Dosłownie ledwo wychodzę z bramy, przeszedłem tylko z 15 metrów i przez 2 sekundy popatrzyłem się w stronę dwóch zoomerek wyglądających na 15-17 lat, które szły chodnikiem po drugiej stronie ulicy. One też na mnie spojrzały i kiedy po tych 2 sekundach przestałem się na nie patrzyć to usłyszałem od tych dziwek pogardliwy śmiech. Takie śmianie się i wytykanie mojej podludzkośći jest dla mnie gorsze, niż brak seksu. Gdy muszę niestety iść po mieście to staram się unikać takich grupek roześmianych zoomerek. Nie ma problemu, jak idzie jedna samotnie, bo wtedy już nie są takie odważne, żeby wyśmiać incela.
 
Święta prawda dla naszego podludzkiego typu jednostek.

Młode k0biety są najgorsze, np. pokazują jak najwięcej ciała latem, a potem się dziwią, że patrzą się na nie.

Szczerze to jestem nadal takim ogrem, że nawet jak idą ze swoimi oskarko-sebixami czy zwyczajnymi oskarkami bananami deweloperskimi to nadal się boją takich podśmiechujek zastosować.
 
Święta prawda dla naszego podludzkiego typu jednostek.

Młode k0biety są najgorsze, np. pokazują jak najwięcej ciała latem, a potem się dziwią, że patrzą się na nie.

Szczerze to jestem nadal takim ogrem, że nawet jak idą ze swoimi oskarko-sebixami czy zwyczajnymi oskarkami bananami deweloperskimi to nadal się boją takich podśmiechujek zastosować.
Ja to nawet na siłce muszę na femoidów patrzeć nagich, wkurwiające to jest strasznie
 
ja w sklepie ostatnio widziałem zoomerów co jechali na melanż z gminnego do powiatowego
 

Similar threads

SecularNeo-Khazar
Replies
1
Views
318
Intellau_Celistic
Intellau_Celistic

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top