Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

E ovo je pravi predsednik

nemoj me više taggovat, moj membership u fakecel gangi je istekao
ozbiljno, sada sam englez i incel
aha znaci imas frckavu kosu i radis u ducanu u rijeci aha evo sad krecem pazi se
 
Ne mogu da vidim pola videa
 
"Daj da sednem pored boga" ? :dafuckfeels: E moji sendvicari. Kao i on jede, a neces ga naci nigde kako jede sendvic, drzi u ruci i gadi se pizda li mu materina. A narod tera da jede parizer i dva jaja dnevno da se najedu.
 
"Daj da sednem pored boga" ? :dafuckfeels: E moji sendvicari. Kao i on jede, a neces ga naci nigde kako jede sendvic, drzi u ruci i gadi se pizda li mu materina. A narod tera da jede parizer i dva jaja dnevno da se najedu.
Ma šalim se, znam da su i srbi u kurcu, on nosi farmerke od 7000€ a ljudi svaki dan jedu najgore meso ( viršle, pašteta, kobasice). Kao kale npr, on se veseli kada pljeske jede.
 
Ma šalim se, znam da su i srbi u kurcu, on nosi farmerke od 7000€ a ljudi svaki dan jedu najgore meso ( viršle, pašteta, kobasice). Kao kale npr, on se veseli kada pljeske jede.
Znam da si bio sarkastican. Mislio sam na ove radnike sto se ponasaju kao da ga je briga za njih, a on ih vidi kao stoku. Umesto sto im nudi kukuruz mogao bi da im podigne platu pa da sami mogu priustiti kupovati hranu.
 
Milanovic je giga chad mogga mene i cijeli forum od zagreba do los angelesa i do tokija

1000006568
 
A narod tera da jede parizer i dva jaja dnevno da se najedu.
Parizer kojem je istekao rok i od kojeg dobiju eksplozivni proljev geg
 

Similar threads

edgelordcel
Replies
11
Views
322
WacoGoesDown
WacoGoesDown
juche necromancer
Replies
12
Views
226
edgelordcel
edgelordcel
edgelordcel
Replies
5
Views
333
juche necromancer
juche necromancer
edgelordcel
Replies
35
Views
835
edgelordcel
edgelordcel
edgelordcel
Replies
44
Views
393
Massimo The Lonecel
Massimo The Lonecel

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top