Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

bu gece yine kestim. amk.

FakeFakecel

FakeFakecel

PhD in Agony & Anguish
-
çok kötüyüm. instagramı geri yüklememeliydim. SONRA GIDIP AŞIK OLDUĞUM KIZI STALKLAMAMALIYDIM. neden bunu yaptım?! neden??

hala kanıyor yara. üç buçuk aydır kesmemiştim. kızın yeni sevgilisi 200 santim bir ayı oğlu ayı amk. nasıl yarışayım ben bunlarla nasıl ?! artık bittim tükendim ben arkadaş. bu iş böyle nereye kadar...? öldürücem kendimi. sikerim böyle işi. yok öyle yağma. şu ana kadar hayatta kalabilmem bir mucize zaten.

aga kusura bakma ama sevgilisi olan bi karıya dertlenip kendini jiletlemekten daha gavatça bir eylem duymadım.

aga kusura bakma ama sevgilisi olan bi karıya dertlenip kendini jiletlemekten daha gavatça bir eylem duymadım.
5 yıldır dertliyim daha yeni oldu sevgilisi.

5 yıldır dertliyim daha yeni oldu sevgilisi.
Kendini kesme aga iş öncesi sağlık muayenelerinde falan sıkıntı yaratır pişman olursun. Boşver olum 2 metre chadin altında inleyen karı için niye kendine zarar veriyorsun aq.

2 metre chadin altında inleyen karı
yani karıların hepsi dfdfdds. yapmasalar bile istedikleri şey bu.

niye kendine zarar veriyorsun aq.
bilmiyorum. nedense iyi hissetiriyor. çok kötü bir bağımlılık. bunu yenmek sigarayı bırakmak gibi ama cebinde her zaman bir paket sigara var.

mal misin olum niye kendini kesiyon

biz sanki her gece kari sikiyoz aq, 22 yasina bakir girdim, kari seno sevmiyo diye niye kendini yaraliyon, git kariyi veya chadı yarala
Bu duruma kendin de düşmeden anlaman imkansız.

dediğim gibi, bu duruma düşmeden anlayamazsın.
Bunu bir kadın için yapmak saçma fakat kendini kesmeni anlayabiliyorum. Kendimi kesmek, aşırı depresifken biraz düzelmemi sağlıyor, ilaçlardan daha çok işe yarıyor yani. Ve bu iğrenç bedenin çürüdüğünü ve zarar gördüğünü görmek güzel hissettiriyor.

paz-turc-drole-joufflu-risitas-humour-fez-incandescent