Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

brutal blackpill bombardımanı (extreme suifuel)

B

Burdurcel

Self-banned
-
https://www.kadinlarkulubu.com/konu/hic-flortu-olmamis-erkek.1107222/

Ben 28 yaşındayım 30 yaşında biriyle tanıştım tanıdık vasıtasıyla .
Oturduk bir cafede sohbet ettik. Geçmişlerimizden konustuk. Bu kişinin daha önce hiç sevgilisi flörtü olmamış.
Benim bir çok sevgilim oldu. 1 kere nişan attım.

Kendisi hiç sevgilisi olmamış birini istiyormus evlenmek için. Sonra kahveler bittikten sonra ayrıldık. Şok oldum . Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda. Başınıza buna benzer bir olay geldi mi ? 30 yasında flörtü bile olmamıs bir kisi, çok şaşırdım ben

Çok düzgün efendi biri, açıkçası bu yastan sonra uçarı kaçarı birini hayatıma almak istemiyorum.Beni çok üzdü bu durum. Gururum kırıldı .

yorumlar:

"Bence korkunç
Bir insanın gençliği nasıl sevgilisiz geçer"

"Ben topuklarimi popoma vura vura kacarim o adamdan:) durust olmak gerekirse erkek biyolojisi geregi sevgilisi olmayan erkek genelde baska kadinlar tarafindan talep gormemis erkek oluyor genelde. Cunku erkeklee bizim kadar secici degiller genelde. Yani onu begenen cekici bulan biri olsaydi coktaaan flortu de olurdu daha ilerilere de giderdi bence. Ben belki cok fesatim ama kimsenin almadigini ben ne yapayim diye dusunurdum sanirim. Cunku en muhafazakar tanidiklarimin bile belli cercevelerde gorustugu insanlar oldu. Yani tabii kadinlarin efendi adam yerine p.c tercihi gibi kliselere dusmeyin ve gidip bi serseriyle cikmayin ama hic tecrubesiz biri hele ki 30 yasta bana cok acayip gelirdi." :blackpill::blackpill::blackpill::blackpill::blackpill:

"Böyle biriyle zaten olmamış olması iyi bence...erkekler yontulmamış odun gibidir,demekki o halen ham madde :KK66: bir de onu yontmaya çalışmak ooo...belliki problemli biri"

"Ben hiç sevişmemiş adamı bile almam

Flörtü olmamış ne ya."

:blackpill::blackpill::blackpill::blackpill::blackpill::blackpill::blackpill::blackpill::blackpill::blackpill::blackpill::blackpill::blackpill::blackpill::blackpill::blackpill:

hiç başlamadı

RDT 20240708 1728225280288826691229481

Yapmak istiyorum (Minecraft'ta)

Blackpill'e bu threadi gördükten sonra inanmayan'ın aklını sikiyim

Bekaret, kadınlar için genetik çöp olduğunuzun en büyük işaretidir