Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Zazdroszcze w chuj ludziom dla ktorych sytuacja z pierwszej polowy klipu to rzeczywistosc ktora wydarzyla sie naprawde

randombrucetv

randombrucetv

20yo khhv fatcel its over whitepill all the way
-
Joined
Jun 4, 2024
Posts
942


wiadomo ze to fajnie wyglada bo to klip a nie prawdziwe zycie itp itd ale kurwa czemu akurat ja musze byc tym jebanym podczlowiekiem ktory nigdy czegos takiego nie doswiadczy
 
tak w ogóle to fajna nutka polecam
 
tak w ogóle to fajna nutka polecam
@AsakuraHao oceń pan


wiadomo ze to fajnie wyglada bo to klip a nie prawdziwe zycie itp itd ale kurwa czemu akurat ja musze byc tym jebanym podczlowiekiem ktory nigdy czegos takiego nie doswiadczy
Kup se gitare lub bas (nie polecam) i może kiedyś ktoś będzie musiał się przed tobą ukorzyć, oczywiście to nie jest gwarantowane, ale można sobie pograć dla własnej satysfakcji.

Chyba, że chciałbyś zespół założyć to nie, bo tu każdy niezależnie od talentu patrzy na wygląd, a szczególnie nasze p0lki witaminki (moja historia o dwóch gotkach)
 
Kup se gitare lub bas (nie polecam) i może kiedyś ktoś będzie musiał się przed tobą ukorzyć, oczywiście to nie jest gwarantowane, ale można sobie pograć dla własnej satysfakcji.

Chyba, że chciałbyś zespół założyć to nie, bo tu każdy niezależnie od talentu patrzy na wygląd, a szczególnie nasze p0lki witaminki (moja historia o dwóch gotkach)
jak bym zaczął napierdalać na gitarze z moimi cienkimi ścianami w akademiku to by mnie wyjebali i sytuacja jeszcze bardziej by sie pogorszyla xd, ale gitary git w chuj sa generalnie
 
jak bym zaczął napierdalać na gitarze z moimi cienkimi ścianami w akademiku to by mnie wyjebali i sytuacja jeszcze bardziej by sie pogorszyla xd, ale gitary git w chuj sa generalnie
To współczuję, ja musiałem odejść ze studiów na rok, bo my mnie zupełnie wyrzucili a tak to zacząłem się leczyć.
 
To współczuję, ja musiałem odejść ze studiów na rok, bo my mnie zupełnie wyrzucili a tak to zacząłem się leczyć.
no aktualnie studia mozna uznac za jedyna rzecz ktora mi jakkolwiek w zyciu wychodzi, zobaczymy jak dlugo jeszcze uda sie to pociagnac, poszedles na dziekanke?
 
no aktualnie studia mozna uznac za jedyna rzecz ktora mi jakkolwiek w zyciu wychodzi, zobaczymy jak dlugo jeszcze uda sie to pociagnac, poszedles na dziekanke?
Na zdrowotny, na dziekankę było zbyt późno, bo po półtorej miesiąca studiowania przerwałem.

Tak się kończy przebywanie pośród normaństwa będąc 3/10 z twarzy i posiadając liczne schorzenia psychiatryczne.

Obok matury i studiów to tylko prawo jazdy mi się udało i może to, że mam jakieś zainteresowania - cios dla niebieskich idiotów, bo to wcale nie pomaga w towarzystwie - zwane potocznie kołpem bo tylko mi to pomaga i sprawia satysfakcję (jeśli można mówić o satysfakcji w tak marnym żywocie)
 
tak ja pierdole
 
tortury penisa i jąder, doktor freeman. tortury penisa i jąder lub CBT. tortury penisa lub tortury penisa to seksualna aktywność polegająca na zadawaniu bólu lub ucisku na penis lub jądra
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top