Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Zazdroszczę ludziom, którym łatwo przychodzi nauka języków obcych

Przemcel

Przemcel

Greycel
Joined
Sep 30, 2019
Posts
18
Ja założyłem tutaj konto w 2019 roku, żeby podszkolić trochę angielski i przez te kilka lat dodałem tylko kilka postów, oraz oczywiście nie mam żadnych postępów w znajomości angielskiego. Nie dość, że jestem polackcelem truecelem to do tego tępy jak but. Co za kompromitacja incwela.
 
Maestro_oo7 to ty?
 
Maestro_oo7 to ty?
Prawdziwy Maestro znalazł chłopaka i jest peklowany po same kule. Chciałem rozsławiać największego polskiego incela (chociaż po znalezieniu chłopaka chyba już nie zasługuje na ten tytuł).
 
Ja założyłem tutaj konto w 2019 roku, żeby podszkolić trochę angielski i przez te kilka lat dodałem tylko kilka postów, oraz oczywiście nie mam żadnych postępów w znajomości angielskiego. Nie dość, że jestem polackcelem truecelem to do tego tępy jak but. Co za kompromitacja incwela.
2019? jak to?
 
Prawdziwy Maestro znalazł chłopaka i jest peklowany po same kule. Chciałem rozsławiać największego polskiego incela (chociaż po znalezieniu chłopaka chyba już nie zasługuje na ten tytuł).
To w sumie nadal jest, tylko po prostu załatał tą dziurę braku miłości prowizorycznie stając się homosiem. Nadal kobiety go kijem nie są w stanie trącić, a szkoda im również śliny na plucie.

A poza tym jest on jednym z dowodów, że wzrost przy twarzy 2/10 jest mało efektywny, wręcz podkreśla brzydotę
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top