Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Türkiyeden türklerden herşeyden nefret ediyorum

E

Ebu

Greycel
koçum ben bu sitede belgeleriyle sahte diploma basıldığını kanıtladım mengüçe çıktı boktenli tırrık ifşa etti hala direktörler ceolar var oralardan diplomalı ;)

ben zamanında biliyorum YGS/ÖSS sorular çalınmıyor hiç bir zaman. direkt sistemde puanla oynayıp türbanlıları birinci yapıyorlardı.

benim dersaneden arkadaşım var şimdi 15 temmuzda darbeden yatıyor adı mehmet furkan yavuz. anafen(FETÖ) dersanesindeyken hep o 2. ben 1. olurdum.

sonra bu çocuk FETÖden elenmesin diye çözüme geçirdiler(o da anafenin fetösüz hali), bu çocuğa bütün soruları cevap anahtarını versen 1 gün önceden, sınav günü doğru yapabileceğini zannetmiyorum.

sisteme girip herşeyde birinci yaptılar. hem SBS birincisi oldu hem havada karada denizde bütün mülakatlarda sınavlarda askeriyede birinci oldu. koskocaman pankartını fotoğrafını astılar, havada karada denizde birinci diye bütün binada pankartı vardı çocuğun.

şidmi 15 temmuzdan müebbet yedi köprüde millete ateş edenlerdenmiş. https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/darbe-sanigi-ates-ettigini-anlattigi-ifadesini-reddetti-/1042512 ctrl+f mehmet furkan yavuz.

türkiyede siz üni sınavına giriyorsunuz ya, ak partililer girmiyor. boş kağıt veriyor, ÖSYM sistemden 500 puanı çakıyor boğaziçi yerleşiyor. soruları bile çalmıyorlar ama FETÖcüler gibi türbanlıları birinci yapmıyorlar en azından o bile yeter. ama boğaziçi falan giderseniz full boktenli türbo dolu, adını sorsan söyleyemiyor okuma yazma bilmiyor boğazpiçi giriyor

https://www.haber7.com/egitim/haber/407843-furkan-havada-karada-denizde-birinci <- aha bak haberi