Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji

SecularNeo-Khazar

SecularNeo-Khazar

Mixedcell
★★
Joined
Mar 3, 2021
Posts
1,181
Warto studiować.

I popieram decyzje a otworzeniu miejsca dla kanałów nie-angielskich
 
jeżeli siedzisz tutaj trochę i dochodzisz do konkluzji że normies chcą mieć kontakt z rzeczywistością to masz 80 iq
 
jeżeli siedzisz tutaj trochę i dochodzisz do konkluzji że normies chcą mieć kontakt z rzeczywistością to masz 80 iq
Normiki chcą mieć kontakt z fantazją, którą żyją, a której nie ma.
 
what language is this
 
Studiować może i warto, ale po studiach trafiłem do szpitala psychiatrycznego, jeszcze tylko 5 semestrów zostało
 
jeżeli siedzisz tutaj trochę i dochodzisz do konkluzji że normies chcą mieć kontakt z rzeczywistością to masz 80 iq
Normaństwo chce naszej śmierci albo przynajmniej niewolniczej pracy na ichniejsze zachcianki i fanaberie
 
studia to cope, dla niektórych dobry dla innych nie, ale najgorzej będzie kiedy odbierasz dyplom ukończenia studiów i widzisz jak się chad z julką liże (część z was wie o jaki film mi chodzi)
 
studia to cope, dla niektórych dobry dla innych nie, ale najgorzej będzie kiedy odbierasz dyplom ukończenia studiów i widzisz jak się chad z julką liże (część z was wie o jaki film mi chodzi)
Nigdy się nie zaczęło dla nas.
 
Duże piersi.
 
Ogromny biust.
 
Normickie ścierwo zwykle nic nie wynosi ze studiów i wykonują po nich proste prace które mogliby równie dobrze wykonywać po przeszkoleniu. Tylko marnują pieniądze z budżetu koryta. Zwłaszcza lochy.
 
kurwa czemu tu jest tyle polakow do chuja
 
czy to cwele z tłumacza napierdalają
 
Normickie ścierwo zwykle nic nie wynosi ze studiów i wykonują po nich proste prace które mogliby równie dobrze wykonywać po przeszkoleniu. Tylko marnują pieniądze z budżetu koryta. Zwłaszcza lochy.
jedna sprawa to to ze jakosc studiow w polsce jest pierdolnieta a druga to ze czesto studia sa dobrym pretekstem zeby wyciagnac jak najwiecej kasy od rodzicow zeby nie trzeba bylo pracowac
 
kurwa czemu tu jest tyle polakow do chuja
Bo mamy najgorsze mentalnie kobiety na świecie
Poniższy diagram Venn'a dobrze to obrazuje
Comment 1592484446S49GzTOaWc1PhjtM7c2dHT

Jeszcze parę(naście) lat i będziemy mieli Koreę Południową
 
I guess Polish.
*East-german.
Normickie ścierwo zwykle nic nie wynosi ze studiów i wykonują po nich proste prace które mogliby równie dobrze wykonywać po przeszkoleniu.
Problem raczej jest w korpo, w większości przypadków papierek jest wymagany.
kurwa czemu tu jest tyle polakow do chuja
Bo Polska to kraj tylko lekko lepszy niż Rosja czy inne kraje afrykańskie.
Bo mamy najgorsze mentalnie kobiety na świecie
Poniższy diagram Venn'a dobrze to obrazuje
View attachment 1185927
Jeszcze parę(naście) lat i będziemy mieli Koreę Południową
Ten diagram to bzdura, na zachodzie jest w kurwę otyłość a płacenie 50/50 praktycznie nie istnieje poza Skandynawią. A same zagadują wszystkie kobiety niezależnie od kraju, wystarczy być czadem tak jak doktor Szarpanke powiedział.
 
Problem raczej jest w korpo, w większości przypadków papierek jest wymagany.
Gdyby normictwo masowo nie studiowało (zwłaszcza kurwy), to by kurwy z HR tego papierka nie wymagały. A że aktualnie większość idzie na studia, to korpo zrobiło z tego obowiązkowy rytuał upokorzenia. A najgorzej to jeszcze za to upokorzenie płacić.
 
Normickie ścierwo zwykle nic nie wynosi ze studiów i wykonują po nich proste prace które mogliby równie dobrze wykonywać po przeszkoleniu. Tylko marnują pieniądze z budżetu koryta. Zwłaszcza lochy.
Tak. Wiekszosc ludzi z dyplomem robi bardzo prosty rzeczy w korpo. Polowa mojego zespolu nie wie podstaw, chociaz maja dyplomy oraz wieloletnie doswiadczenie.

Moim zdaniem trzeba wiekszosc uczelni zamknac.
 
Jeszcze jedna funkcja współczesnych uczelni wyższych mi się przypomniała. Stanowią pretekst i okazję dla kurew żeby przeprowadzić się do dużego miasta, oraz argument dla ich ojców żeby za to zapłacili (bo córka wyjeżdża "się uczyć"). A w dużym mieście wiadomo, duży dostęp do chadów i karuzeli kutasów.
 
Jeszcze jedna funkcja współczesnych uczelni wyższych mi się przypomniała. Stanowią pretekst i okazję dla kurew żeby przeprowadzić się do dużego miasta, oraz argument dla ich ojców żeby za to zapłacili (bo córka wyjeżdża "się uczyć"). A w dużym mieście wiadomo, duży dostęp do chadów i karuzeli kutasów.
mam taką jedną w robocie, oby nie zdała matury szmata, jeszcze na gównokierunek chce iść (który jest po części przyczyną spadku dzietności na 1 kobietę wg Silvy)
 
RR mówił, że edukacja jest potrzebna, ale nie wszystkim wyjdzie ona na dobre, a śwp mówił, że zwykle ludzie idący na studia tj. medycyna/prawo mają w rodzinie ludzi, którzy po tych kierunkach są (wówczas jak nie masz pleców w tych branżach jesteś nikim i jesteś ofiarą pracowniczego nepotyzmu [jak prawie wszędzie])
 
Moim zdaniem trzeba wiekszosc uczelni zamknac.
Ja bym proponował utworzenie podtypu uczelni, które się specjalizują na umiejętnościach zamiast znajomości teorii i wkuwaniu wiedzy. Coś w rodzaju "wyższych szkół zawodowych" które są zawodówkami, ale uczą tych "wyższych" podstaw i więcej.

Pozostawienie kształcenia wyższego tylko uniwerkom i politechnikom jest chujowe.

Albo żeby między tymi dwoma była jakaś instytucja z kursami.

Po chuj te uniwerki mają na sobie te kierunki podyplomowe? Są zbyt obciążone, za łatwo jest je zdać, mało się wynosi oprócz papieru.
 
jakaś polibuda z chujwiejaką fundacją+intelem promuje stypendia 12 koła dla bab
 
jakaś polibuda z chujwiejaką fundacją+intelem promuje stypendia 12 koła dla bab
Intel? Żeby to nie był mój pewuER, zresztą tam to największy wylew normaństwa skurwiałego.

Po co ja tam szedłem skoro mógłbym na rentę? Mam historię leczenia psychiatrycznego od 8 lat więc wniosek jest prosty
 

Similar threads

BasedAdam
Replies
4
Views
102
Cayden Zhang
Cayden Zhang
lonelysince2006
Replies
11
Views
265
VideoGameCoper
VideoGameCoper
Dneum912
Replies
10
Views
160
Dneum912
Dneum912
highschoolcel
Replies
22
Views
262
Johnny_Connecticut
J

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top