Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

[PL/ENG] Caged at that pic of a slutvica i took on a train 10A from Augustów to Łódź Retkinia

  • Thread starter UnderdevelopedSlav
  • Start date
U

UnderdevelopedSlav

Mogłem mieć wszystko... A nie mam nic.
-
Joined
Oct 22, 2022
Posts
434
[ENG] Im completely low inhibit due to drugs and inceldom, i dont care about anything. caged at that stare + soylav LTRcuck didnt do shit obv

[POLSKA GUROM] slutvica widziała jak zrobiłem jej zdjęcia i powiedziała to temu cuckowi i on nic. uwielbiam robic zdjecia normikom, 90% to cucki i soyjaki więc chuja zrobią
 

Attachments

  • slutvica.jpg
    slutvica.jpg
    65.5 KB · Views: 51
my fav users @starystulejarz @PolskiKartofel @Przemcel @WorthlessSlavicShit and funny shudra @anandkonda
 
youre making best kontent but some studies you post are cope like that study about polakcels who are being cucked by cumskins in a marriage. its obv westernjaks are ideal for betabuxx while slutvicas are made for browns and robust slavs
 
Ja niestety jestem totalną pizdą z charakteru i staram się jak tylko mogę unikać takich Julek i ich Oskarków. Chciałbym osiągnąć taki poziom wyjebania, żeby robić chamsko zdjęcia normikom. 90% tych Oskarków to suchoklatesy nie uprawiający żadnego sportu, których łatwo jest wystraszyć jeśli jest się pewnym siebie, femoidy biorą ich tylko do związku za ładny ryj.
 
Ja niestety jestem totalną pizdą z charakteru i staram się jak tylko mogę unikać takich Julek i ich Oskarków. Chciałbym osiągnąć taki poziom wyjebania, żeby robić chamsko zdjęcia normikom. 90% tych Oskarków to suchoklatesy nie uprawiający żadnego sportu, których łatwo jest wystraszyć jeśli jest się pewnym siebie, femoidy biorą ich tylko do związku za ładny ryj.
proste, ja gymcel jestem i na tesciu jade. oskarki i te soyjaki nigdy do mnie nie podjada 1vs1 i tak, pzdr
 
0% tych Oskarków to suchoklatesy nie uprawiający żadnego sportu, których łatwo jest wystraszyć jeśli jest się pewnym siebie, femoidy biorą ich tylko do związku za ładny ryj.
 
0% tych Oskarków to suchoklatesy nie uprawiający żadnego sportu, których łatwo jest wystraszyć jeśli jest się pewnym siebie, femoidy biorą ich tylko do związku za ładny ryj.
oni i tak pewno nie ruchają, frame to postawa a average oski ma 16 inches obojczyki xd

nawet jak ruchaja to i tak jakis robust oskar przyjdzie i zaleje forme, te "oskary" co maja te pedalski wloski to tylko do sluzenia jako tampon emocjonalny
 
oni i tak pewno nie ruchają, frame to postawa a average oski ma 16 inches obojczyki xd

nawet jak ruchaja to i tak jakis robust oskar przyjdzie i zaleje forme, te "oskary" co maja te pedalski wloski to tylko do sluzenia jako tampon emocjonalny
oprawki są prawem, tak naprawdę nie można mieć kobiet bez oprawek, tylko ładni chłopcy mogą to zrobić, więc jeśli chcesz mieć kobiety bez wyglądu Chico Lachowskiego, musisz mieć oprawkę

w każdym razie to naprawdę koniec zmartwień xd
 
facet na zdjęciu wygląda jak certyfikowany pedał
 
oprawki są prawem, tak naprawdę nie można mieć kobiet bez oprawek, tylko ładni chłopcy mogą to zrobić, więc jeśli chcesz mieć kobiety bez wyglądu Chico Lachowskiego, musisz mieć oprawkę

w każdym razie to naprawdę koniec zmartwień xd
translator wjechal...
 
Co ona kurwa w piżamie?

Widać, że kryptopedzio, ale takich to pełno

oni i tak pewno nie ruchają, frame to postawa a average oski ma 16 inches obojczyki xd

nawet jak ruchaja to i tak jakis robust oskar przyjdzie i zaleje forme, te "oskary" co maja te pedalski wloski to tylko do sluzenia jako tampon emocjonalny
Oskarkosebixy jak to ja mówię, nowoczesny dres, wygląda jak default Oskarek pedzio nowobogacki deweloperski ale napakowany, czasami niższy głos ma, ale z tą grzywką a'la Grzegorz Ciechowski to ciężko się domyślić.

Poza tym ja bym powiedział, że tampon emocjonalny to może być dogodna pozycja to łapania haków na osobniczki płci pięknej, oni raczej się nie przejmują problemami a koniec końców i tak zaruchają, tylko poczekają na swoją kolej.

Z naszymi incelskimi mordami to najwyżej możemy porobić za tampon fizyczny, oczywiście jakbyśmy chcieli być gorylami obronnymi. A tak to patrz i cierp jak inni mają lepiej a my się możemy uczyć czwartego języka wiedząc co chcemy mówić, ale nie mając z kim i do kogo.
 
Co ona kurwa w piżamie?

Widać, że kryptopedzio, ale takich to pełno


Oskarkosebixy jak to ja mówię, nowoczesny dres, wygląda jak default Oskarek pedzio nowobogacki deweloperski ale napakowany, czasami niższy głos ma, ale z tą grzywką a'la Grzegorz Ciechowski to ciężko się domyślić.

Poza tym ja bym powiedział, że tampon emocjonalny to może być dogodna pozycja to łapania haków na osobniczki płci pięknej, oni raczej się nie przejmują problemami a koniec końców i tak zaruchają, tylko poczekają na swoją kolej.

Z naszymi incelskimi mordami to najwyżej możemy porobić za tampon fizyczny, oczywiście jakbyśmy chcieli być gorylami obronnymi. A tak to patrz i cierp jak inni mają lepiej a my się możemy uczyć czwartego języka wiedząc co chcemy mówić, ale nie mając z kim i do kogo.
ja jestem low trust, a zatem wypadam jako creep. na studiach teraz w semestrze zimowym prowadząca graża kazała pracować w grupach i przydzielono mi jakąś MTB, zrobiła minę jakby musiała co najmniej wpierdolić swoje własne gówno XD
 
Lodz, kurwa.
jedyny plus tego miasta to to, ze moge jezdzic na delivery bo jest od chuja gastro tutaj. idealna robota dla sub5
 
ja jestem low trust, a zatem wypadam jako creep. na studiach teraz w semestrze zimowym prowadząca graża kazała pracować w grupach i przydzielono mi jakąś MTB, zrobiła minę jakby musiała co najmniej wpierdolić swoje własne gówno XD
To tak samo miałem też na studiach, prawie jednych zajęć roku nie zaliczyłem, bo bieł0ruskaja nie chciała się spotykać poza zajęciami

Ja też między kripem a ogrem, chociaż jak schudłem to może już tak nie, ale ogólnie szeroka i długa klatka piersiowa i chude kończyny powodując, że wyglądam jak ktoś niedorobiony
 
bo bieł0ruskaja nie chciała się spotykać poza zajęciami
trzeba było jej wyjebac po mordzie albo gazem przynajmniej celem resocjalizacji

ale ogólnie szeroka i długa klatka piersiowa i chude kończyny powodując
ja mam frame 19 inches prawie, jakies 18.5, to moja jedyna pozytywna cecha w wygladzie. to duzo daje do low trust. ponadto jestem nieco zgymcelowany i jade na tesciu
 
Z naszymi incelskimi mordami to najwyżej możemy porobić za tampon fizyczny, oczywiście jakbyśmy chcieli być gorylami obronnymi. A tak to patrz i cierp jak inni mają lepiej a my się możemy uczyć czwartego języka wiedząc co chcemy mówić, ale nie mając z kim i do kogo.
Niczym RR
 
oprawki są prawem, tak naprawdę nie można mieć kobiet bez oprawek, tylko ładni chłopcy mogą to zrobić, więc jeśli chcesz mieć kobiety bez wyglądu Chico Lachowskiego, musisz mieć oprawkę

w każdym razie to naprawdę koniec zmartwień xd
tfw koniec zmartwień dla oprawkacels
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top