Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

People in my class first started kissing age 10-11

I

islamicincel

Veteran
Joined
Mar 29, 2018
Posts
1,033
Football players in my class were kissing girls age 10-11 from what I can remember.

I know one of the girls was hot and the other girl was a black girl that kissed the footballers.

All these chads started young and having gfs and bare minimum kissing them.

No girl was interested in me.
 
before you know it they will kiss in kindergarten
 
Same in my school they started kissing at 11 and fucking at 14.
 
Same in my school they started kissing at 11 and fucking at 14.
u mnie na moim pato-miasteczku laska 15 i już ciąża, patosebki ruchają patokarynki po 14 lat, wszystkie ubrane tak kurwa samo
 
Here from what i recall people started having relationships since they were 8 years old due to TV degeneracy. Jfl they probably fucked before they even hit puberty probably :feelsrope:
 
u mnie na moim pato-miasteczku laska 15 i już ciąża, patosebki ruchają patokarynki po 14 lat, wszystkie ubrane tak kurwa samo
E98D1CDC 360B 4000 9F86 4F98795334B6

Wtf lmao
 
This is very unsettling
 
u mnie na moim pato-miasteczku laska 15 i już ciąża, patosebki ruchają patokarynki po 14 lat, wszystkie ubrane tak kurwa samo
Gdyby tylko patola tak się zachowywała. Te szmaty z mojego liceum które było jednym z lepszych w moim mieście były dokładnie takie same.
 
Went to a poor public school. Mostly blacks and mexicans. Girls were getting pregnant left and right starting at age 12/13. There were no girls that weren't fucking past middle school. Sure, some of them were single but not a single girl was a virgin (except the tard kids).

And the funniest thing is everybody at school would try to hook up the tard kids with other tards from other schools or sometimes they would go with a Chad/Stacy as part of some social media thing to feel good about the school. While I got nothing and nobody and no one even tried to even ask if I was ever okay or how I was doing on dating.
 
Somebody has to say it so here it is:

Go ER
 
Girls started dressing like whores by the age of 11
 
Gdyby tylko patola tak się zachowywała. Te szmaty z mojego liceum które było jednym z lepszych w moim mieście były dokładnie takie same.
ale goście co je ruchają to nie lepsi u mnie serio czasem są to 3/10 sebki manlety co mają tak prymitywne ryje, w sumie nie wiem co oni im oferuja, lanie po mordzie czy może brajanka przed 20
 
I cringe @ myself when I think of my childhood, i’d orbit little whores and try to get their attention while they fuck lil chads at age 13 on daily basis and telling me that I’d find someone that loves me one day. i wanna kms when I think about it I’d go ER if i wasn’t such a bluepilled cuck, i was true believer of normie lies all those years FML
 
Good thing it didn't happen in my school.Well,it probably did,but I didn't get to see it,so I can cope
 
I remember that

Its never too late bro:forcedsmile:

:cryfeels::feelsrope::feelsrope::feelsrope::feelsrope::feelsrope::feelsrope:
 
ale goście co je ruchają to nie lepsi u mnie serio czasem są to 3/10 sebki manlety co mają tak prymitywne ryje, w sumie nie wiem co oni im oferuja, lanie po mordzie czy może brajanka przed 20
Prymitywne, agresywne ryje przemawiają do karyn bo te samtze alfa oferuja im opieke i ochrone poprzed bycie bezmozgimi agresorami
 
Prymitywne, agresywne ryje przemawiają do karyn bo te samtze alfa oferuja im opieke i ochrone poprzed bycie bezmozgimi agresorami
kurwa jak oni niżsi ode mnie są, po 165 mają, jaką opiekę, oni nawet dobrych pieniedzy po zawodówce nie zarabiają, po 1600 na czarno
 
kurwa jak oni niżsi ode mnie są, po 165 mają, jaką opiekę, oni nawet dobrych pieniedzy po zawodówce nie zarabiają, po 1600 na czarno
te wszystkie odzywki, wymuszenia od mlodszych fajek albo pieniedzy, taki lysy typ sie nie zastanawia czy ma 160 czy 190, mysli jak pierwotny czlowiek, a karynkom to imponuje, mozesz byc przypakowany i miec tyle wzrostu co ja ale wiesz, ze np nie ma sensu sie lac o glupote czy klocic z jakimis debilami, a oni bardzo latwo wchodza w konflikty, to imponuje tym malolatom
 
te wszystkie odzywki, wymuszenia od mlodszych fajek albo pieniedzy, taki lysy typ sie nie zastanawia czy ma 160 czy 190, mysli jak pierwotny czlowiek, a karynkom to imponuje, mozesz byc przypakowany i miec tyle wzrostu co ja ale wiesz, ze np nie ma sensu sie lac o glupote czy klocic z jakimis debilami, a oni bardzo latwo wchodza w konflikty, to imponuje tym malolatom
ty serio masz prawie dwa metry?
 
In my school kids started kissing at 10-12. Some had sex too, no doubt. It was always the same few Chads/Chadlites who dated different girls every few weeks/months. Some high tier normies had girlfriends too. The rest were just regular kids.

One of my "friends" got a bj in the locker room from the class slut. He was 11 or 12.
 
co ty tutaj robisz?
ważysz ponad dwa razy tyle co ja
przegrywam życie z goryczą, nie moge juz patrzec na dziewczyny co ida ze swoimi bolcami, dzis czekalem caly dzien na wieczor zeby isc na silke bo bedzie mniej ludzi i dziewczyn
 
przegrywam życie z goryczą, nie moge juz patrzec na dziewczyny co ida ze swoimi bolcami, dzis czekalem caly dzien na wieczor zeby isc na silke bo bedzie mniej ludzi i dziewczyn
ja nie mogę już patrzeć na ludzi, ale dałbyś mi 10cm co
 
ja nie mogę już patrzeć na ludzi, ale dałbyś mi 10cm co
tak z 6-7 spokojnie moge odstąpić, łatwiej robiłbym martwe ciagi, a laski dalej by na mnie srały jak zawsze
 
tak z 6-7 spokojnie moge odstąpić, łatwiej robiłbym martwe ciagi, a laski dalej by na mnie srały jak zawsze
ja to nie wiem jak ty tu jesteś z 200cm, kurczę ja bym sobie inaczej życie ułożył jakbym miał chociaż te 180cm
przejebane, nawet wzrostaki już nie ruchają
 
ja to nie wiem jak ty tu jesteś z 200cm, kurczę ja bym sobie inaczej życie ułożył jakbym miał chociaż te 180cm
przejebane, nawet wzrostaki już nie ruchają
197 mam, nic by to nie zmienilo, czy mialbym 160 czy tyle co mam to i tak żyłbym tak samo
 
197 mam, nic by to nie zmienilo, czy mialbym 160 czy tyle co mam to i tak żyłbym tak samo
ale w sensie coś nie tak z twarzą czy o co chodzi?
bo chyba nie jest aż tak tragicznie by z prawie dwoma metrami nie dawać rady
 
ale w sensie coś nie tak z twarzą czy o co chodzi?
bo chyba nie jest aż tak tragicznie by z prawie dwoma metrami nie dawać rady
twarz mam normalna, nie wiem o co chodzi, nie umiem rozmawiac z dziewczynami, z reszta ja z nimi w ogole nie rozmawiam tak na prawde, nie mam kolegow itp
 
twarz mam normalna, nie wiem o co chodzi, nie umiem rozmawiac z dziewczynami, z reszta ja z nimi w ogole nie rozmawiam tak na prawde, nie mam kolegow itp
jaka część Polski?
 
podkarpacie
o chuj gorsza dziura niż moja, ja spierdalam do UK, nie będę garował tutaj za psi hajs może tobie eż by się przydało zmienić otoczenie
 
o chuj gorsza dziura niż moja, ja spierdalam do UK, nie będę garował tutaj za psi hajs może tobie eż by się przydało zmienić otoczenie
bylem 2 tygodnie niedawno w krakowie, tam to juz gorzej o wiele, Julki i Oskarki same, tam bez nowego BMW czy innego auta nie masz szans na taka laseczke, sami ludzie sukcesu
 
bylem 2 tygodnie niedawno w krakowie, tam to juz gorzej o wiele, Julki i Oskarki same, tam bez nowego BMW czy innego auta nie masz szans na taka laseczke, sami ludzie sukcesu
powiem ci jedno, w Azji mając dwa metry to tamtejsze Julki by ci same na beniz skakały ded srs
 
powiem ci jedno, w Azji mając dwa metry to tamtejsze Julki by ci same na beniz skakały ded srs
na wakacje spoko ale juz mieszkac tam to srednio bo trzeba miec zrodlo dochodu, gdzie tam pracowac, jezyk znac tez trzeba, ludzi jakichs bo wiadomo, ze turystow lubia wychujac, moze moglbym zaroochac ale jedynie z karjow azji podobaja mi sie japonki
 
na wakacje spoko ale juz mieszkac tam to srednio bo trzeba miec zrodlo dochodu, gdzie tam pracowac, jezyk znac tez trzeba, ludzi jakichs bo wiadomo, ze turystow lubia wychujac, moze moglbym zaroochac ale jedynie z karjow azji podobaja mi sie japonki
zawsze szansa jest na jakąś seks-wycieczke
 
I was blessed to live in india a regressive third world country where the genders r mostly kept separate in school by societal pressure so I haven't seen any thing like this but still there were couples in my college
 
In pre-k, I remember a boy and girl french kissing and sleeping together during nap time. Childhood was fucked up for me.
 
That's the normal age for kissing, meanwhile I'm 22 and still no kiss
 

Similar threads

L
Replies
138
Views
3K
GENSHIT CHIMPACT
GENSHIT CHIMPACT
Nordicel94
Replies
6
Views
334
Nordicel94
Nordicel94
RealSchizo
Replies
10
Views
410
UglyDumbass
U
Shortgin
Replies
12
Views
537
XtremeMax
XtremeMax
Starfish
Replies
23
Views
663
Freixel
Freixel

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top