Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Mój starszy brat wrócił do domu o 5 rano z ruchania swojej dziewczyny i wstanie o 13

Przemcel

Przemcel

Greycel
Joined
Sep 30, 2019
Posts
17
Ja totalnie rozjebany psychicznie poszedłem spać o 22 i wstałem tak o 4:30. Kiedy mój brat spał to przez ten czas nagrywałem swoją twarz na kamerce od laptopa i analizowałem każdy podludzki element mojej mordy, który sprawia, że jestem incelem. Niby z bratem te same geny, a kompletnie inne mocno się różniące życia.
 
Młodszy czy starszy?
 
Młodszy czy starszy?
Starszy o 5 lat. Nie zaprasza do naszego mieszkania nowo poznanych dziewczyn, bo w 2018 roku kiedyś przerwałem mu seks z dziewczyną. Zacząłem walić pięścią w ścianę i krzyczeć "Przestańcie się ruchać, kurwa!". To był horror nie do opisania dla incela słyszeć jej jęki rozkoszy. Ciekawe jak duży % inceli na świecie przerwało kiedyś swojemu rodzeństwu seks. Po tej akcji jego dziewczyna zerwała z nim i aż jestem w szoku, że nie obił mi za to mordy.
 
Last edited:
O kurwa, przemcel!
 
Starszy o 5 lat. Nie zaprasza do naszego mieszkania nowo poznanych dziewczyn, bo w 2018 roku kiedyś przerwałem mu seks z dziewczyną. Zacząłem walić pięścią w ścianę i krzyczeć "Przestańcie się ruchać, kurwa!". To był horror nie do opisania dla incela słyszeć jej jęki rozkoszy. Ciekawe jak duży % inceli na świecie przerwało kiedyś swojemu rodzeństwu seks. Po tej akcji jego dziewczyna zerwała z nim i aż jestem w szoku, że nie obił mi za to mordy.
Dobrze, że mój brat młodszy o 6 lat nadal się dziewczynami nie interesuje. Jak by zaczął i by mu się powodziło to miałbym legitny pretekst do zwiedzania Choroszczy(Lubiąża) od środka
 
Mi łeb w poprzednim roku pękał jak siora przyjechała z zagranicy ze swoją partnerką. Jeden z najbardziej :blackpill: i :feelsclown: okresów w moim życiu.
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top