Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

KKTC'ye gidip devlet genelevinden 18-20 arası bir Rus orospu çıkartıp evlenmeyi düşünüyorum. Kim katılmak ister ?

BabilKrali

BabilKrali

Dragon level disaster
★★★★★
Planımın ana hatlarını şu threadde açıkladım. En iyi ihtimalde genç ve güzel bir kızla evlilik en kötü ihtimalde ise grup sexle dolu güzel bir tatil olucak.
Planım hakkında düşüncelerinizi duymak ve planımı geliştirmek isterim. Katılmak isteyen olursada onuda bir değerlendiririm

Kıbrısda pasaportları alındığı ve kontratları tamamlanmadan para alamadıkları için zorla çalıştırılan salak orospular var. İnstagram telegram üzerindeki reklamlarla dansçı olarak gece kuluplerinde çalışan. Tabi bu kulupler kulup değil aslında. Devlet keranesi. Yoğun alkol ve uyuşturucu , düzenli sert sex ve günde 4 saat uyku sonucunda beyinleri çok çalışmayan ama güzel kadınlar. Çeşitli detaylar var. Hepsini değerlendirdim. Esnek ama zekice bir plan ile 5 gün gidip her gece grup sex yapabileceğim kardeşlerime ihtiyacım var. 3 kişi olarak düşünüyorum. En etkili sayı bu planlarıma göre. Kişi başı gunluk rahat 500 dollar olur. Ama ömür boyunca yapılamayacak bir sex yaparız. Alacağımız video ve resimlerde cabası :)

Normal şartlarda tek kişi yapılamayacak bir şeyi yapacağız. Zaten varolan bu fuhuş sektörünün detaylarına hakimiyetimizi ve açıkları istismar etmemizi kullanarak insanların çok çok fazla para verip yapabileceklerini biz daha verimli ve etkin bir şekilde yapacağız. 19 yaşında güzel bir sarışına bir gece boyunca nefes aldırmadan double penetration yapmak ve hatıra resmi vs almak bence ömürde bir kez yapılmalı

Birde evlilik kabul eden çıkarsa değme keyfime. Ama tabi bu en iyi ihtimal. Olması garanti değil

Last edited:
Bir orospu evlenmez ki bizle. Neden evlensin? Çirkiniz biz.

Kardeşim ana başlığı okusana sen. Bende biliyorum biz çirkiniz. Bunu tekrarlamanın anlamı ne? Zaten çirkin olmasam burada işim ne ? Oorpsuyuda bin kişi sikmiş. Normal eskort değil bu. Devlet kerhanesişnde zorla çalıştırılan orospu. Artık karının tipe bakacak mecali kalmamış. Ben tum detayları dusundum ve acıkladım ana threadde. İlgileniyorsan orayı bir detaylı oku. Ha yok ben orospu ile evlenmem diyorsan sorun değil. Eminim normal kızlarda bizi bekliyordu :)

ya bi gece parasını verir sikersin amk orospuyla evlenmek nedir ayrca grup seks, double penetration nedir amk şunları arzulayan adam gizli ibnedir.

Mümtaz sen misin

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back