Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Jak myślicie ile Polaków jest incelami ?

To koniec

To koniec

BETRAYED BY HIS OWN GENES
★★★★★
Joined
Apr 14, 2020
Posts
11,052
W porównaniu do piggerów czy ziggerów ? Lub ewentualnie zachód jak Niemcy czy Ameryka. Powiedziałbym że trueceli jest pewnie z 5%, inceli może z 10%, kakaldów czy betabuksiarzy z...dobre pytanie 50% procent populacji ? Normików z 30 a pozostałe 5% to slajerzy.

Ale tak ogólnie co myślicie o polskiej urodzie, wiem że to typu rzeka i nie chcę ani oczerniać Polaków nazywając nas samymi subhumanami czy onanizować się że p0lki to najpiękniejsze samiczki na świecie. Mi się niektóre polackie fenotypy nie podobają a niektóre mi całkiem mocno.

Coś ala to u kobiet

1503866060989


U kobiet

A dobrze wyglądający polacy to coś ala prime żewłakow

56e4fa6942add o medium


Nie wołałam Hao bo już by się rozpierdalał o naszych genialnych genach :lul:

@SocialzERo
@PolskiKartofel
@Monke
 
@TrueGlassesCel

Polish femboy living in Germany btw :feelsYall:

Zrzut ekranu 2024 10 05 170406
Zrzut ekranu 2024 10 06 111357
 
Ilu jest, a ilu wie to może być ogromna różnica, ale nadal to by nie byli to tacy ludzie jakich mam na myśli.

Jednak niestety muszę stwierdzić, że mało jest takich jak my, co nigdy, dosłownie nigdy nie mieli żadnego intymnego kontaktu z kobietami. Takich "zmarnowanych normanów" może być dosyć sporo, ale takich "pomyłek fizyczno-psychicznych" jak my to raczej można liczyć zaledwie w dziesiątkach na gminę

Oczywiście nasza kultura ignorancji i ignorowania ma zupełnie wyjebane co się dzieje z takimi osobnikami. Gorzej jeżeli taki osobnik sam zaczyna kwestionować położenie swojej sytuacji i zaczyna po prostu mówić albo co gorsza pytać dlaczego tak się dzieje. A najgorzej jak połączy kropki w całość i zacznie nie daj Boże mówić o kimś innym, że miał na niego negatywny wpływ.

Powiem jedno, zbliżamy się do końca historii, a czy pójdziemy dalej jako gatunek ludzki czy dojdzie do resetu i powrotu do epoki paleolitycznej to nie od nas zależy, bo jesteśmy marginesem społecznym.

Koniec dla pana To Koniec
 
Powiem jedno, zbliżamy się do końca historii, a czy pójdziemy dalej jako gatunek ludzki czy dojdzie do resetu i powrotu do epoki paleolitycznej to nie od nas zależy, bo jesteśmy marginesem społecznym.
Nah tak wiele przed nami mówiło i nic się nie stało
 
Przeciętnemu cżłowiekowi wystarczy dupa, żarcie i tyle

ahh i ''warunki bytowe''
 
Nah tak wiele przed nami mówiło i nic się nie stało
Może i tak, ale można też ująć, że np. 50-60 lat temu nie zakładali takiego rozwoju technologicznego i wszystkich jego konsekwencji łącznie z masowym praniem mózgów, skrajnym owczym pędem oraz wyzwoleniem prioretyzacją I afirmacją najniższych instynktów.

Przeciętnemu cżłowiekowi wystarczy dupa, żarcie i tyle

ahh i ''warunki bytowe''

Większość ludzi jeśli spełnia te warunki to nawet nie myślą, że inni ludzie mają poważne braki w tych oto rzeczach. Syty głodnego nie zrozumie, Oskarek/Klaudiusz (prettyboy/chad) i Julka (prawie każda kobieta urodzona po 1995) też typowego przegrywa ze świętego tagu nie zrozumieją. "Ja tylko wychodzę z domu, no napiszę do kogoś czasem, ale to tylko w twojej głowie ta samotność" - większość z nich powie, bo sami nigdy nie spotkali się z tak powszechnym odrzuceniem. Dla nich sytuacja w której chodząc codziennie do np. liceum przez 3-4 lata dobrowolne odezwanie się kogokolwiek do nas w skali roku można policzyć na palcach jednej ręki, jest po prostu nie do pomyślenia, bo oni sami tego nie doświadczyli, sami osobiście nikogo takiego nie znają ergo taka sytuacja mieć miejsca nie może.
 
W porównaniu do piggerów czy ziggerów ? Lub ewentualnie zachód jak Niemcy czy Ameryka. Powiedziałbym że trueceli jest pewnie z 5%, inceli może z 10%, kakaldów czy betabuksiarzy z...dobre pytanie 50% procent populacji ? Normików z 30 a pozostałe 5% to slajerzy.

Ale tak ogólnie co myślicie o polskiej urodzie, wiem że to typu rzeka i nie chcę ani oczerniać Polaków nazywając nas samymi subhumanami czy onanizować się że p0lki to najpiękniejsze samiczki na świecie. Mi się niektóre polackie fenotypy nie podobają a niektóre mi całkiem mocno.

Coś ala to u kobiet

View attachment 1286292

U kobiet

A dobrze wyglądający polacy to coś ala prime żewłakow

View attachment 1286293

Nie wołałam Hao bo już by się rozpierdalał o naszych genialnych genach :lul:

@SocialzERo
@PolskiKartofel
@Monke
Uroda tej dziewczyny to 100% fantazji o tym, jak bardzo wydaję się lalką i co by tu z nią nie zrobić. Kobiety piekne da się kochać. Ale tę tu tylko jebać.

I mnie jeszcze ludzie śmią na tym forum krytykować, że nadawanie sensu wyglądowi, który sam przez się nic nie powoduje prócz chęci krzyknięcia, że nie jest brzydka (jedna wielka pustka bez kropli powodu by uzasadnić granul brzydoty, w którą wlewasz fantazję i zmyślasz dlaczego ma być piękne. Normalnie jak wzięcia słoika po kawie i dmuchnięcia tam dymu by wmawiać, że nie jest puste.Na dobrą sprawę chyba nawet istnieją archetypy wyglądu, które wręcz sprawia, że twój mózg zaczyna to robić ) jest echo chamberem i idealizmem.

Poza tym, jest w niej ułamek belle delphine, a ja takiego czegoś po prostu nie lubię. To nie rysy, które są ładne, tylko maska z makijażu. Nie jestem degeneratem, mnie kręci ludzkie, nie rzecz.

Ja czasami nawet nie lubię ładnych kobiet. Pewnie to resentyment, ale kręci mnie jak się wije w myślach i z każdą minutą przeciętna foid jest coraz to urokliwsza. Lubię ten proces. Ale skurwysyny mi przerwą i powiedzą, że kłamie, że jestem ślepy i mam niskie standardy. Dajcie mi moje szczęście i się odpierdolcie. Wam samym byłoby lepiej, zamiast gonić za becky, gonilibyście za sub4, a wrażenia mielibyście te same.

Jak ja "kłamie" (co nawet kłamstwem nie mogę nazwać, by uczucie mi każe nazywać przeciętne pięknym jak sobie sam podkręcam wrażliwość na wrażenia estetyczne, ukłucie jest w tedy jak postrzał) źle, ale żeby groomować licealistki to ok?

Jak ja ludzi nienawidzę. Czemu oni nie robią tego co ja?

Proste jest potężne, skomplikowane niebezpieczne.
 
Uroda tej dziewczyny to 100% fantazji o tym, jak bardzo wydaję się lalką i co by tu z nią nie zrobić. Kobiety piekne da się kochać. Ale tę tu tylko jebać.

I mnie jeszcze ludzie śmią na tym forum krytykować, że nadawanie sensu wyglądowi, który sam przez się nic nie powoduje prócz chęci krzyknięcia, że nie jest brzydka (jedna wielka pustka bez kropli powodu by uzasadnić granul brzydoty, w którą wlewasz fantazję i zmyślasz dlaczego ma być piękne. Normalnie jak wzięcia słoika po kawie i dmuchnięcia tam dymu by wmawiać, że nie jest puste.Na dobrą sprawę chyba nawet istnieją archetypy wyglądu, które wręcz sprawia, że twój mózg zaczyna to robić ) jest echo chamberem i idealizmem.

Poza tym, jest w niej ułamek belle delphine, a ja takiego czegoś po prostu nie lubię. To nie rysy, które są ładne, tylko maska z makijażu. Nie jestem degeneratem, mnie kręci ludzkie, nie rzecz.

Ja czasami nawet nie lubię ładnych kobiet. Pewnie to resentyment, ale kręci mnie jak się wije w myślach i z każdą minutą przeciętna foid jest coraz to urokliwsza. Lubię ten proces. Ale skurwysyny mi przerwą i powiedzą, że kłamie, że jestem ślepy i mam niskie standardy. Dajcie mi moje szczęście i się odpierdolcie. Wam samym byłoby lepiej, zamiast gonić za becky, gonilibyście za sub4, a wrażenia mielibyście te same.

Jak ja "kłamie" (co nawet kłamstwem nie mogę nazwać, by uczucie mi każe nazywać przeciętne pięknym jak sobie sam podkręcam wrażliwość na wrażenia estetyczne, ukłucie jest w tedy jak postrzał) źle, ale żeby groomować licealistki to ok?

Jak ja ludzi nienawidzę. Czemu oni nie robią tego co ja?

Proste jest potężne, skomplikowane niebezpieczne.
I see każdy ma różne typy urody

Dla mnie piękni ludzie a tym bardziej piękne kobiety sprawiają że jednocześnie ich nienawidzę bo mają za łatwo w życiu, nie wiedzą co to struggle ale jednocześnie sama ich naturalna wyższość sprawia że ciągnię ludzi do nich
 
I see każdy ma różne typy urody

Dla mnie piękni ludzie a tym bardziej piękne kobiety sprawiają że jednocześnie ich nienawidzę bo mają za łatwo w życiu, nie wiedzą co to struggle ale jednocześnie sama ich naturalna wyższość sprawia że ciągnię ludzi do nich
Ja jakoś strachliwy jestem. Nie mogę złapać oddechu spokoju.

Nie wiem ale ja chyba powoli staję się psychicznie chory. 3 dni się nie masturbowałem a robiłem to regularnie raz dziennie. Czuje się ciągle zestresowany, jakbym zaraz miał napisać sprawdzian w szkole. Coś mi na klacie ciąży.

Byłem wczoraj w Krajowym Rejestrze Karnym po zaświadczenie dla ciotki w Niemczech (matka mnie zmusiła) i zjebałem, napisałem zła datę jej urodzenia. A upoważnienie jedno wysłała. I teraz nie wiem, czy mam to zgłosić, czy można to poprawić, czy to unieważnią, czy mam tam iść czy co. Bo jakby nie patrzeć zawiniłem, nie chcę kurwa płacić mandatów.
 
Ja jakoś strachliwy jestem. Nie mogę złapać oddechu spokoju.

Nie wiem ale ja chyba powoli staję się psychicznie chory. 3 dni się nie masturbowałem a robiłem to regularnie raz dziennie. Czuje się ciągle zestresowany, jakbym zaraz miał napisać sprawdzian w szkole. Coś mi na klacie ciąży.

Byłem wczoraj w Krajowym Rejestrze Karnym po zaświadczenie dla ciotki w Niemczech (matka mnie zmusiła) i zjebałem, napisałem zła datę jej urodzenia. A upoważnienie jedno wysłała. I teraz nie wiem, czy mam to zgłosić, czy można to poprawić, czy to unieważnią, czy mam tam iść czy co. Bo jakby nie patrzeć zawiniłem, nie chcę kurwa płacić mandatów.
Jakieś diagnozy ? Ile masz lat ?
 
japierdole miałem dziś moment dosłownie open up twitter day ruined jak zobaczyłem kilka postów z asfaltem bardziej murzynnym od meeksa ale o 1 stopień gorszy z p0lką :feelsUnreal:
 
kukoldiniów w polsce jest ok. 8% nie pamiętam z których statystyk to pochodzi
 
japierdole miałem dziś moment dosłownie open up twitter day ruined jak zobaczyłem kilka postów z asfaltem bardziej murzynnym od meeksa ale o 1 stopień gorszy z p0lką :feelsUnreal:
Zjebiecie mnie w chuj ale ja rasistą nie jestem.

Jednak mnie też to wkurwia. Bo one się jarają potencjałem wrażenia seksualnego jakie dostaną. Więc? No chodzi o wygląd. Poza tym jeszcze jara je pomysł, że protestują przeciwko incelom, co je spełnia "duchowo" .

Dwa. Dosłownie te kraje afrykańskie charakteryzują się wszystkim tym, czego one nie chcą. To są kraje mizogistyczne, dosłownie. Tak długo jak jest czarny, to te poglądy którymi gardzą (z resztą z perspektywy kobiet słusznie bo to służy im interesom) nie mają znaczenia. Ale białego polaczka to zrównają z ziemią. Gdyby miały choć troszeńku inteligencji, wiedziałyby, ze imigracja im nie sprzyja, bo to sprowadza ludzi z którymi na co dzień walczą.

I jak nie myśleć, że system chce mścić się na białych? Lewactwo samo się daje interpretować w sposób niekorzystny. Oni nawet nie chcą wygrać. Oni są memem z contra-points (tą trans kobietą).

A bardzo łatwo dałoby się to naprawić tak, ażeby lewackości nie stracić - zamiast przekładać działanie w temacie konfliktu i uprzedzeń rasowych w sposób polegania na, jak to oni nazywają, "sprawiedliwości społecznej", wystarczy podmienić podmioty, więc konflikt między kobietami a mężczyznami.

Prawica nie może używać niesprawiedliwych dla kobiet wyroków sądu, jak to na zachodzie robili i całe ich poparcie i start od tego się zaczął, lewica może być dumna z jebania "facecików"

I pomyśleć, że wystarczyłoby być zwykłym, żeby choć mieć cień szansy, że moje zdanie się spopularyzuje. A tak? Będzie, że jestem simpem.

Szkoda, że nie ma Boga. On/(nawet ona)/Ono by mi przyznało rację.
 
apropo pytania głównego to milion sto tysięcy chłopa można nazwać incelami w Polsce niewliczając emygrantów i ukropów jakieś 2,5% ludności polskiej
 
Bump raz jeszcze
Już nie bump, ale ze szkicu posta bump pozostał

Bo powinienem się nauczyć w polu pracować albo w fabryce, a nie na studia iść, tylko po to by oglądać tych oto wszystkich """studentów""" jak przez szybę pancerną z obu stron obłożoną kratą czy innymi łańcuchami.

A tak w ogóle to nie nadaję się do życia w społeczeństwie, bo przez oto społeczeństwo zostałem już zniszczony.


Zjebiecie mnie w chuj ale ja rasistą nie jestem.

Jednak mnie też to wkurwia. Bo one się jarają potencjałem wrażenia seksualnego jakie dostaną. Więc? No chodzi o wygląd. Poza tym jeszcze jara je pomysł, że protestują przeciwko incelom, co je spełnia "duchowo" .

Dwa. Dosłownie te kraje afrykańskie charakteryzują się wszystkim tym, czego one nie chcą. To są kraje mizogistyczne, dosłownie. Tak długo jak jest czarny, to te poglądy którymi gardzą (z resztą z perspektywy kobiet słusznie bo to służy im interesom) nie mają znaczenia. Ale białego polaczka to zrównają z ziemią. Gdyby miały choć troszeńku inteligencji, wiedziałyby, ze imigracja im nie sprzyja, bo to sprowadza ludzi z którymi na co dzień walczą.
Typowe p0lki oczywiście będą chciały byśmy mieli jak najgorzej.

apropo pytania głównego to milion sto tysięcy chłopa można nazwać incelami w Polsce niewliczając emygrantów i ukropów jakieś 2,5% ludności polskiej
Chciałbyś panie pan

Nie sądzę, by aż tylu było prawików przymusowych, może ze 100-150k, ale żeby milion?
 
Męska nadwyżka demograficzna ludzi wolnego stanu cywilnego stanowi (nie licząc wdowców i rozwiedzionych), ale też cza byłoby więcej danych, apropo rozwiedzionych to też możnaby podzielić temat husbandcel'i (bo i takich też znam)
 
Bardzo mało, żeby być tutaj takim pełnym incelem to sam wygląd nie wystarczy

Trzeba mieć jeszcze mózg kompletnie rozjebany

@op// żarty żartami, ale jebanie dziewczyn za spanie z czarnymi jest zjebane, jakby do ciebie jakaś ładna mulatka zaczęła zarywać to co też byś odmówił z solidarności do bialych kobiet? xddddd
 
@op// żarty żartami, ale jebanie dziewczyn za spanie z czarnymi jest zjebane, jakby do ciebie jakaś ładna mulatka zaczęła zarywać to co też byś odmówił z solidarności do bialych kobiet? xddddd
Nie lubię mulatek ( azjatek i latynosek też ), a po drugie nikt nie chcę dzielić puli genowej z innymi nacjami
 
Nie lubię mulatek ( azjatek i latynosek też ), a po drugie nikt nie chcę dzielić puli genowej z innymi nacjami
A pierdolisz. Dobrze wiemy, że istnieją chłopy, co to za osiągnięcie wliczają bo wymiera "tamten". Typowe zachowanie oraz motyw plemienny. Jeszcze jak właśnie te nacje są inne i ludziom z tamtych przypisuje się powszechny, przyrodzony, niezbywalny, naturalny i niepodzielny (pozdro dla tego, kto się skapnął, co zrobiłem) archetyp wyglądu czy sposobu życia.
 
A pierdolisz. Dobrze wiemy, że istnieją chłopy, co to za osiągnięcie wliczają bo wymiera "tamten". Typowe zachowanie oraz motyw plemienny. Jeszcze jak właśnie te nacje są inne i ludziom z tamtych przypisuje się powszechny, przyrodzony, niezbywalny, naturalny i niepodzielny (pozdro dla tego, kto się skapnął, co zrobiłem) archetyp wyglądu czy sposobu życia.
ale ja jestem autystą i nie zachowuję się jak większość samców
 
Bardzo mało, żeby być tutaj takim pełnym incelem to sam wygląd nie wystarczy

Trzeba mieć jeszcze mózg kompletnie rozjebany
Lmao plus jeden. Kobieta ma instynkt macierzyński, silniejszy czy mniej, musi w niej istnieć popęd dla znalezienie także takiego partnera, który nie zniweczy jej samo zaakceptowanego celu posiadania rodziny, np zabijając ją, to dziecko czy tylko użytkując z niej seksualnie. Foid jest ludzką samicą, więc ma części wspólne z facetem. (waga emocjonalna jest inna, dlatego behawiorystyczne testy pokazują, jakie to hipokrytki)

Ludzie zapominają na incelospherze, że psychologia ludzka to nie jest wyłącznie produkt podstawowych zwierzęcych zachowań tylko egzekwowany mądrze dzięki rozwinięciu większego mózgu z wieloma zwojami. To także osobne części mózgu w zewnętrznych sferach, które współpracują z całością. Jak psychika jest zjebana, człowiek się zabija.

Zwierzęta powinny być analogią, nie regułą.
 

Users who are viewing this thread

  • Heartache1080GTX
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top