Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

SuicideFuel i might be considering this

needsolution

needsolution

Visionary
★★★★★
Joined
Jul 24, 2019
Posts
20,048
im desperate

Sf
 
girls will be too focused on your chadlite face to notice your shoes tbh
 
How tall are you with your current lifts?
 
looks like female shoes ngl
 
How tall are you with your current lifts?
mam 171.5cm, ale to jak się napinam, skolioza + niepełnosprawność (krótsza prawa noga z wieloma deformacjami), jak chodze to pewnie wygladam jak 170cm, w butach coś 175cm (tyle dają wkładki z timberlandsami, scam jak chuj), wciąż wyglądam chujowo bo waże 43kg (chyba jakaś choroba ale mniejsza i tak niedługo umrę), chciałbym coś co dałoby mi boost do 180cm.
 
Bro it would make you taller, but also kinda gay.
Hard decision.
 
mam 171.5cm, ale to jak się napinam, skolioza + niepełnosprawność (krótsza prawa noga z wieloma deformacjami), jak chodze to pewnie wygladam jak 170cm, w butach coś 175cm (tyle dają wkładki z timberlandsami, scam jak chuj), wciąż wyglądam chujowo bo waże 43kg (chyba jakaś choroba ale mniejsza i tak niedługo umrę), chciałbym coś co dałoby mi boost do 180cm.
Też miałem krótszą jedną nogę w Twoim wieku, byłeś z tym u ortopedy? Powinieneś z tego wyrosnąć z czasem, ale generalnie lepiej pójść teraz niż później cierpieć na nieustanny ból pleców.
Á propos Twojej wagi, ile posiłków jesz dziennie? Jeśli chcesz szybko nabrać trochę kg idź do McDonald's trzy razy dziennie i weź shake'a. Jeden taki szejk to 800 kalorii, trzy szejki - 2400 kalorie. Z aplikacją McDonald's jeden szejk kosztuje cztery złote. Szybko i tanio rozwiążesz problem. I wiem, źe to zabrzmi chujowo, ale jeśli masz faktycznie ładną twarz, wzrost nie ma prawie żadnego znaczenia. Przeciętny Polak jest dość brzydki, więc Polki zawsze legną do tych niewielu faktycznie ładnych chłopaków.
 
Też miałem krótszą jedną nogę w Twoim wieku, byłeś z tym u ortopedy? Powinieneś z tego wyrosnąć z czasem, ale generalnie lepiej pójść teraz niż później cierpieć na nieustanny ból pleców.
Á propos Twojej wagi, ile posiłków jesz dziennie? Jeśli chcesz szybko nabrać trochę kg idź do McDonald's trzy razy dziennie i weź shake'a. Jeden taki szejk to 800 kalorii, trzy szejki - 2400 kalorie. Z aplikacją McDonald's jeden szejk kosztuje cztery złote. Szybko i tanio rozwiążesz problem. I wiem, źe to zabrzmi chujowo, ale jeśli masz faktycznie ładną twarz, wzrost nie ma prawie żadnego znaczenia. Przeciętny Polak jest dość brzydki, więc Polki zawsze legną do tych niewielu faktycznie ładnych chłopaków.
wzrost sam w sobie nie, ale jak dorzucisz anorektyczną wagę, dziecięce ciało, niepełnosprawność, kulawe, koślawe chodzenie (literalnie zdeformowaną nogę) + mój brak chęci to jest koniec, mogę ci podrzucić trochę mojej twarzy na pw, byłem oceniany już na forach etc to dostawałem rating 5-6 więc raczej nie aż tak dobry by samą twarzą coś ugrać.
lecze się cały czas, jestem już po 10 operacjach w tym wydłużania i nie ma końca, plecy też bolą.
już raz próbowałem się zalać to jeszcze gorzej wyglądałem, potrzebuje jakiejś zdrowej masy ale dzięki za rade, lubie jeść w maku, w kfc troche wiecej bo kocham longery i kurczaka.
 
Możesz mi podrzucić zdjęcia, to postaram się konstruktywnie ocenić. Na pewno nie jesteś tylko 5-6, musisz też pamiętać, że wschodni Słowianie nie mają zbyt atrakcyjnych jak na zachodznie standardy rysów twarzy (przynajmniej mężczyźni), więc jeśli wyglądasz choć trochę ładnie, to jest to ogromny atut.
Kurde, przykro mi z tymi plecami. Mam nadzieję, że ci się polepszy jak trochę wyrośniesz :cryfeels:
Nawet jeden taki szejk do twojej normalniej diety to już ogromny boost. Też próbuję teraz nabrać trochę masy, i te szejki ratują mi tyłek, bo nie zapychają, są tanie, i to masa kalorii. Też wolę kfc, najlepszy fastfood :feelsautistic: Próbowałeś tych nowych tacosów? Smakują jak NIEBO. Omg. Z jakim sosem lubisz kurczaka? Czy samego jesz?
 
it may not work, it may work: It was used already 4 cm longer, but the difference is noticeable
 
it may not work, it may work: It was used already 4 cm longer, but the difference is noticeable
yeah i hope it will work fine
 
leg lengthening surgery bro
 
Like walking on clouds bro!
 
I would not tbh, it would look to weird. I am also not that desperate for my manletism.
 
Won't fix your face
 
mam 171.5cm, ale to jak się napinam, skolioza + niepełnosprawność (krótsza prawa noga z wieloma deformacjami), jak chodze to pewnie wygladam jak 170cm, w butach coś 175cm (tyle dają wkładki z timberlandsami, scam jak chuj), wciąż wyglądam chujowo bo waże 43kg (chyba jakaś choroba ale mniejsza i tak niedługo umrę), chciałbym coś co dałoby mi boost do 180cm.
In Poland, 180 cm might be Chad, but in Burgerland a man has to be over 200cm for these modern empowered cunts to even acknowledge and respect a man...However...a 9 inch Smith and Wesson or Tec-9 could easily do the same to gain respect from foids, as Tyrone is always armed with one of those.
 
I thought you were stuck in a wheelchair if this is a larp to brush off people following you sorry but get bigger wheels
 

Similar threads

Lonelyus
Replies
4
Views
125
HotDogCel
HotDogCel
lowz1r
Replies
9
Views
161
Kinkcel1
Kinkcel1
NIGKOOKTHEKPOPCEL
Replies
20
Views
674
zerozerozero
zerozerozero
FuckTheFBI
Replies
35
Views
436
Satriale's Pork
S
copemaxx9002
Replies
24
Views
169
Kinkcel1
Kinkcel1

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top