Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

EX YUGO MEGATHREAD

edgelordcel

edgelordcel

Overlord
★★★★★
Joined
Feb 28, 2024
Posts
7,529
@Mecoja @WacoGoesDown @juche necromancer @Grotesque Deformity @CroatianManlet2 @Gorogorogoro-chan @SerbBurekConsoomer @baja jagodinac

Evo konačno i thread za nas balkance
 
Allowed : slovenia, cro, srb, bih, mon, maybe maceodnians if u can speak
 
Ja troche rozumie języki Południowo Słowianskie.
 
Nisam siguran da sam do sad naleteo na makedoncela
Ja sam naletio na makedonskog zenozoida koji je dobro upoznat sa blackpillom
 
Foid -> Zenozoid
 
Ja sam naletio na makedonskog zenozoida koji je dobro upoznat sa blackpillom
Najverovatnije neka Reddit krava. Jedno vreme je neka 30. i nesto godisnjakinja iz Novog Sada bila aktivna na inceltearsu
 
Zapravo ne, bila je zesci degenerik i pravila pedofilske sale
Kad je neka femcelkinja dosla ovde, malo smo private chatovali. Obozavala je serijske ubice, pricala je kako i treba da idemo ER i kako je jedini date koji je imala morala policija da intervenise jer je maltretirala jadnika. Pitao sam je zasto je toliko agresivna, ona kaze nije, samo kad popije :feelskek: toliko o dobroj licnosti
 
Obozavala je serijske ubice, pricala je kako i treba da idemo ER
1697447585608 1

Pitao sam je zasto je toliko agresivna, ona kaze nije, samo kad popije :feelskek: toliko o dobroj licnosti
Samo imaj dobru licnost teorija
 
Mrzin foidove i cuckove:feelsree::reeeeee::reeeeee::feelsree:
 
Sta mislite o mom novom avi-ju btw
 
Jel ima neko takoder iz Dalmacije post sad nismo imali struje 2 jebena sata (od 13 do 15) ali cuja sam da je i u dobrom djelu bosne i crne gore nestalo struje
 
My favourite Yu Gi oh card is dark magician girl :ahegao:
 
Mrzim crnce i židove i muslimane
 
Ubija me vrucina
 
26 c u 12 u noci
DEVITO JEBEM TI BOGA
 
jel ima neko od vas telegram nalog u grupama de kace slike domacih kuravi… necu da pisem imena grupa da ne uvati algoritam al znate na sta mislim imao sam pre sve grupe al menjao broj
 
jel ima neko od vas telegram nalog u grupama de kace slike domacih kuravi… necu da pisem imena grupa da ne uvati algoritam al znate na sta mislim imao sam pre sve grupe al menjao broj
Sve botovi neki, nema nis dobro
 
ubi se pederu mali
Što ti je taj crnac za avi, brokie? Čitao sam neke tvoje threadove, nemaš pojma o ničemu. Imaš koliko 20 godina, i praviš se da si pametan. Kažeš da su balkanske foidove gore nego zapadne djevojke, ali 100% nisi izašao iz svog podruma otkako je COVID počeo
babica se vratila:feelsaww:
Goedemiddag brocel en HH :feelsYall:Alles goed?
 
Što ti je taj crnac za avi, brokie?
sigma top g, moj vođa
Čitao sam neke tvoje threadove, nemaš pojma o ničemu.
nikad te nisam video tu, ja sam ovdje glavni inace, master je moj rođak
Imaš koliko 20 godina, i praviš se da si pametan.
19
Kažeš da su balkanske foidove gore nego zapadne djevojke, ali 100% nisi izašao iz svog podruma otkako je COVID počeo
sve su kurve al nase su extra hipergamne, opet ti zivis u nizozemskoj pa nemas pravo rijeci
 
brotal tfw no gf to scratch ur jaja bro :fuk:

Lidl cevape of Sarajevske? sestra hoce da se upoznam s njezinom prijateljicu. neka hollandzanka koja voli 8 (iywim) jfl
nisi incel onda. mrs sa sajta fejkcelu
@Mecoja @juche necromancer
 
nisi incel onda. mrs sa sajta fejkcelu
@Mecoja @juche necromancer
brte imas 19 ti si veci fakecel ako nisi nikad pokušao u svom životu. not trying = fakecel.
 
sve su kurve al nase su extra hipergamne
Ne znam kako je u evropi, al ove balkanke hoce sve, i da budes bogat, badboy, 190, 20cm, pricljiv, da joj budes i otac i sluga, da budes ljubomoran i da je pustas da radi sta hoce. Ako su evropljanke jos gore, onda boze sacuvaj.
sestra hoce da se upoznam s njezinom prijateljicu.
I treba, sta imas da izgubis.
 
sestra hoce da se upoznam s njezinom prijateljicu. neka hollandzanka koja voli 8 (iykwim) jfl
Sigurno ćeš ascendat danas. Fejkcel out!
 

Similar threads

CroatianManlet2
Replies
7
Views
124
edgelordcel
edgelordcel
edgelordcel
Replies
12
Views
550
Grotesque Deformity
Grotesque Deformity

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top