Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Dating situace v ČR/na Slovensku

C

ChadBolGang

Greycel
Joined
Oct 10, 2024
Posts
9
Jaký byste řekli že jsou vztahový poměry v Česku a na Slovensku, jak je tu domácí dating market schopný se konkurovat?
 
Řekl bych že zoomerky a milleniálky už mají stejné nároky jako na západě. Nároky se změnili ale ekonomika ne. Toto zvýhodňuje geomaxxery ze západu, tudíž nemáme jak konkurovat. Prostě jde o to že se nemůžeš rovnat kulturně západu když se mu nemůžem ekonomicky rovnat protože to tvoří silové vakuum kde jeden i ve sví zemi sebechudší zápaďák může kolapsovat dating ekonomiku těma nevyrovnanostma. K tomuhle všemu ještě přidej skoro kompletně bluepilled populaci.....
 
@WorthlessSlavicShit
He's CzSk and knows very much
 
Ako by sa dalo čakať:feelshaha:. Párkrát som to tu spomínal, moja bývalá skupina na univerzite raz zo srandy dali kvíz koľkí sme boli ešte panicovia a vyše polka ľudí sa tam priznala že ešte boli, pričom to boli 22 roční a starší chalani, z ktorých väčšina samozrejme vyzerala lepšie než ja:worryfeels:. Tipujem že dosť z nich si odvtedy niekoho našli, ale aj tak:fuk:.

Taktiež, aj keď samozrejme mám dosť malé okruhy známych, ale aj s tým s koľko málo ľuďmi sa aspoň trochu vídavam, aj tak poznám už aspoň jedného chalana čo si už našiel Ukrajinku než aby ďalej skúšal šťastie s našimi ženami:feelshaha:.

Řekl bych že zoomerky a milleniálky už mají stejné nároky jako na západě. Nároky se změnili ale ekonomika ne. Toto zvýhodňuje geomaxxery ze západu, tudíž nemáme jak konkurovat. Prostě jde o to že se nemůžeš rovnat kulturně západu když se mu nemůžem ekonomicky rovnat protože to tvoří silové vakuum kde jeden i ve sví zemi sebechudší zápaďák může kolapsovat dating ekonomiku těma nevyrovnanostma. K tomuhle všemu ještě přidej skoro kompletně bluepilled populaci.....
Hej, akože fakt je to poznať, že aj keď to ešte vôbec nie je nič čo vidíš každú chvíľu, ale geomaxxeri zo Západu tu definitívne vyvíjajú tlak s tým že tu zhoršujú pomer nezadaných žien a mužov.

@WorthlessSlavicShit
He's CzSk and knows very much
:feelsthink::feelsokman:
 

Similar threads

WorthlessSlavicShit
Replies
2
Views
194
edgelordcel
edgelordcel
WorthlessSlavicShit
Replies
15
Views
434
WacoGoesDown
WacoGoesDown
D
Replies
1
Views
371
DJungle
DJungle
edgelordcel
Replies
35
Views
835
edgelordcel
edgelordcel
eliya
Replies
10
Views
453
lifeisfucked215
lifeisfucked215

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top